Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znasz angielski?

Jeśli nie, to może być Ci ciężko...

Dane dotyczące wiz z loterii są pod sam koniec (po sponsorowaniu rozinnym i pracowniczym).

B. DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY

(...)

C. ADVANCE NOTIFICATION OF THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN OCTOBER

For October, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2013 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number: Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately

AFRICA 8,000

Except: Egypt 5,500

Ethiopia 5,500

Nigeria 5,500

ASIA 1,900

EUROPE 5,700

NORTH AMERICA (BAHAMAS) 2

OCEANIA 250

SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN 450

W punkcie C jest wyszczególnione (w podziale na rejony świata) , które wnioski będą rozpatrywane w październiku (poniżej jakich numerów).

Przypuszczam, że w kolejnym biuletynie te wizy przejdą w punkt B, a w punkcie C pewnie pojawi się przewidywanie na listopad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie pogubilam to w jaki sposób bedzie znana data rozmowy skoro miało być wiadomo na 4-6 tygodni przed rozmowa a na tym biuletynie jest tylko poniżej jakiego numeru będą rozmowy, ja mam 7XXX ale na forum były osoby poniżej 5000. Niech mnie ktoś oświeci bo już sama nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz numer poniżej 5700 to Twoja rozmowa odbędzie się w październiku. Jeśli nie to nie. To chyba logiczne.

Co do powiadamiania o konkretnej dacie rozmowy, to ja nie wiem, bo nie brałam udziału w losowaniu, więc nie wiem, jakie kto ma informacje na stronie, na której sprawdził, czy został wylosowany, czy nie. Tam pewnie są jakieś dokładniejsze wskazówki (czy trzeba sprawdzać informacje na tej właśnie stronie, czy będą wysyłane maile z ambasady...), do których ja dostępu nie mam ;)

Do 1-go października jeszcze ponad 6 tygodni, jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

After all of your forms have been received and approved by the Kentucky Consular Center (KCC), based on visa availability, you may receive an interview appointment letter indicating the date, time, and location of your visa interview

- takie info dostal kazdy wylosowany. ktos na forum wspominal, ze moze sie to tez pojawic na stronie gdzie sprawdzalismy wyniki losowania. Na logike - za tydzien pierwsi szczesliwcy dostana listy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

After all of your forms have been received and approved by the Kentucky Consular Center (KCC), based on visa availability, you may receive an interview appointment letter indicating the date, time, and location of your visa interview

- takie info dostal kazdy wylosowany. ktos na forum wspominal, ze moze sie to tez pojawic na stronie gdzie sprawdzalismy wyniki losowania. Na logike - za tydzien pierwsi szczesliwcy dostana listy ;)

Dzięki za info :)

Dobrze, że wśród wylosowanych jest ktoś zorientowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...