Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Informację o spotkaniu w ambasadzie dostaje się na 4 do 6 tygodni nim te spotkanie się odbędzie. To ambasada powiadamia Ciebie i od tego momentu możesz zacząć martwić się o wykonanie badań medycznych i o skompletowanie pozostałych brakujących dokumentów (o ile istnieje taka konieczność). Zresztą było o tym na forum wiele razy, szukaj a znajdziesz odpowiedzi na większość pytań związanych z zieloną kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o tym nie wiem...

Terminarz spotkań na razie dotyczy sierpnia, czyli DV-2012.

Przypuszczam, że kolejny będzie dotyczył września, więc nadal DV-2012.

Rozmowy dla tych, którzy wylosowali zielone karty w losowaniu DV-2013 rozpoczną się w październiku, więc pewnie wtedy też pojawi się terminarz spotkań na październik.

Jeśli informacje są wysyłane przez ambasadę do zainteresowanych mailowo (nie wiem, czy tak jest) i dzieje się to na 4-6 tygodni przed spotkaniem, to czekajcie raczej na maila, bo terminarz dotyczy bieżącego miesiąca.

No i jeszcze ciut za wcześnie na takie info.

No i 15-ty sierpnia to święto, więc nie sądzę, żeby cokolwiek miało być dzisiaj ogłoszone. Skąd takie info? Było tu na forum? To jakoś mi umknęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się chyba pomyliło, wydawało mi się że dzisiaj podają daty pierwszych spotkań dv-2013

Przez ten wątek przewinęła się kilkakrotnie data 15 sierpnia ale to chyba o to że każdego 15 dnia miesiąca podają info na visa bulletin jakie numery są aktualnie przetwarzane

Orientuje się ktoś dokładnie w jaki sposób można będzie się dowiedzieć którego dnia mamy rozmowę?? Ambasada wysyła maila czy sprawdza się na jakiejś stronie??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...