Skocz do zawartości

Numer Aplikacji - Help!confirmation Number-Loteria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Mam ogromny problem ponieważ po złożenu wniosku o zielona kartę w październiku nie zapisałam sobe numeru mojej aplikacji:( czy można będze obyć sie bez tego?? czy już mogę się nastawić ze nic z tego nie bedzie?? :(

Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no to już widze że zawaliłam po całej lini;/

a inne dane?? da sie jakoś ten numer odzyskać??

Na ich stronie piszą że nie.

IMPORTANT NOTICE: If you have lost your confirmation information, you will not be able to check your DV entry status. We will not be able to resend the confirmation page information to you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie piszą że nie.

IMPORTANT NOTICE: If you have lost your confirmation information, you will not be able to check your DV entry status. We will not be able to resend the confirmation page information to you.

Dokladnie .. Przykro mi, miej nadzieje ze jednak DV2014 bedzie rowniez otwarte dla Polski ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest dokładnie napisane . Na czerwono i to dwukrotnie. Niestety sprawa zamknięta. http://travel.state....4SEP_Polish.pdf

Numer potwierdzający rejestrację elektronicznego zgłoszenia online DV-2013 jest niezbędny, aby uzyskać

dostęp do strony E-DV i poprzez “ Sprawdzenie Statusu Uczestnika” (Entrant Status Check) otrzymać

informacje, czy przesłane zgłoszenie zostało wylosowane. Będzie to możliwe począwszy od 1 maja 2012,

na stronie E-DV www.dvlottery.state.gov. Jedynie poprzez “Sprawdzenie Statusu Uczestnika” można

będzie uzyskać informacje o wylosowaniu do program DV-2013, instrukcje na temat dalszej procedury i

poznać termin rozmowy wizowej. Zgubienie informacji potwierdzającej uniemożliwi sprawdzenie statusu

własnego zgłoszenia DV, a powtórne wysłanie strony z potwierdzeniem nie będzie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...