Skocz do zawartości

Numer Aplikacji - Help!confirmation Number-Loteria


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mam wydrukowane potwierdzenie z kodem kreskowym i numerem confirmation ALE numer ma tylko 10 znaków , dodając rok 2013 to razem 14 a powinno byc 16 ( inaczej aplikacja nie przyjmuje ) o co chodzi . czy ktoś jeszcze tak ma ?

Kod kreskowy? Chyba cos przegapilem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jkb cocik ci sie chyba pomyliło piszesz ze numer powinien sie składac z 11 literek a ja mam w swoim numerze tylko 5 liter a reszte same cyfry poza tym pisałam tez w mojej sprawie do KCC dv i mi cos tam odpisali ale ja dobrze angieskiego nie znam za duzo tłumaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na moj numer to rzeczywiscie zaczyna sie 20132 a (moze 2 to PL albo EU) a potem juz w miare losowa kombinacja liter A-Z i cyfr 0-9 na kazdej pozycji

pisałam tez w mojej sprawie do KCC dv i mi cos tam odpisali ale ja dobrze angieskiego nie znam za duzo tłumaczenia .

Wrzuc tutaj istotne fragmenty (tak jak je otrzymalas po angielsku) i moze cos wywnioskujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to widocznie w moim przypadku było 11 liter pod rząd. Wybacz, nie znam innych numerów zgłoszeń niż swój i na podstawie tego wnioskuję. W związku z tym, musisz sprawdzić 36 kombinacji na każdej pozycji (A-Z, 0-9).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie smiej się Rademenes ciekawe jak by na ciebie popadło to nie ruletka tylko poważna sprawa ciekawa jestem np.dlaczego tak jest czy to oznacza że w moim przypadku i ninnych którzy tak samo mają jak ja że z tych 50.000 osób część takich własnie odpadło z tego powadu a następna część to jak sprawdzis z nr. i zobaczysz że nie jesteś wylosowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...