Skocz do zawartości

Numer Aplikacji - Help!confirmation Number-Loteria


Rekomendowane odpowiedzi

hehehe....jesli wiesz dokladnie ktorej cyfry bądź liczby brakuje....to mozesz sprobowac wszystkie kombinacje ....duzo ich nie bedzie...spędzisz ze 2 dni...ale wreszcie sprawdzisz...

to dopiero bedzie walka :-) ciekawe po ilu probach system napisze: "Really?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może i tak ale szperając na necie szukałam odpowiedzi na mój problem i natknełam sie na forum gdzie człowiek mężczyzna dostał 15 znaków a nie 16 i ja mam ten sam problem ja spisałam na kartce więc mozna sądzic ze jest pomyłka a on zapisał na necie i sprawdzal krok po kroku ze trzy razy i własnie sie okazało ze ma 15 znaków a nie 16 i co wy koledzy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, z tego co wiem, to numer składa się z "2013", jednej liczby i 11 liter. W związku z tym, format jest: 2013DCCCCCCCCCCC. Jeżeli brakuje Ci jednej z cyferek z 2013, to proste. Jeżeli brakuje ci piątej cyferki, masz dziesięć kombinacji (0-9). W przeciwnym przypadku masz trochę prób. Załóżmy, że numer który masz to:

20132ABCDEFGHIJ

czyli brakuje Ci gdzieś jednej literki. Brakująca literka może być na dowolnej pozycji, wskazywanej przez X:

20132XABCDEFGHIJ

20132AXBCDEFGHIJ

20132ABXCDEFGHIJ

20132ABCXDEFGHIJ

20132ABCDXEFGHIJ

20132ABCDEXFGHIJ

20132ABCDEFXGHIJ

20132ABCDEFGXHIJ

20132ABCDEFGHXIJ

20132ABCDEFGHIXJ

20132ABCDEFGHIJX

X może być dowolną literą z 26 dostępnych w alfabecie angielskim. Musisz sprawdzić każdą pozycję każdą literą. Zatem masz do dyspozycji maksymalnie 26 * 11 możliwości, czyli 271 możliwości. W rzeczywistości jest ich trochę mniej, gdyż, np. XB i BX jest tą samą kombinacją, gdy X = B. Jeżeli o mnie chodzi - bardzo wykonalne :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe....jesli wiesz dokladnie ktorej cyfry bądź liczby brakuje....to mozesz sprobowac wszystkie kombinacje ....duzo ich nie bedzie...spędzisz ze 2 dni...ale wreszcie sprawdzisz...

to dopiero bedzie walka :-) ciekawe po ilu probach system napisze: "Really?"

Wiec tak, z tego co wiem, to numer składa się z "2013", jednej liczby i 11 liter. W związku z tym, format jest: 2013DCCCCCCCCCCC. Jeżeli brakuje Ci jednej z cyferek z 2013, to proste. Jeżeli brakuje ci piątej cyferki, masz dziesięć kombinacji (0-9). W przeciwnym przypadku masz trochę prób. Załóżmy, że numer który masz to:

20132ABCDEFGHIJ

czyli brakuje Ci gdzieś jednej literki. Brakująca literka może być na dowolnej pozycji, wskazywanej przez X:

20132XABCDEFGHIJ

20132AXBCDEFGHIJ

20132ABXCDEFGHIJ

20132ABCXDEFGHIJ

20132ABCDXEFGHIJ

20132ABCDEXFGHIJ

20132ABCDEFXGHIJ

20132ABCDEFGXHIJ

20132ABCDEFGHXIJ

20132ABCDEFGHIXJ

20132ABCDEFGHIJX

X może być dowolną literą z 26 dostępnych w alfabecie angielskim. Musisz sprawdzić każdą pozycję każdą literą. Zatem masz do dyspozycji maksymalnie 26 * 11 możliwości, czyli 271 możliwości. W rzeczywistości jest ich trochę mniej, gdyż, np. XB i BX jest tą samą kombinacją, gdy X = B. Jeżeli o mnie chodzi - bardzo wykonalne :)

Pozdrawiam!

wlasnie to mialem dokladnie na mysli....

nastepnym razem polecam nie spisywanie czegos z monitora tylko zapisanie pdf badz zrobie printscreena lub ew wziecie aparatu cyfrowego i zrobienie zdjecia tego co masz na monitorze....lub tez nie zabieranie sie za gc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...