Skocz do zawartości

Jak Zostać W Usa Po Programie Au Pair?


esolinka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

...a ja powiem tak. usa to nie raj i nawet te wysnione przez wielu (?) papiery nie czynia z tegoz wielkiego kraju zadnego wymarzonego nieba... jesli chcesz tu jednak byc, kombinuj i moze cos z tego wyjdzie. ja mam te papiery, ale trzezwo patrze na rzeczywistosc i dlatego odradzam bycie na bezsensownej wizie studenckiej, ktora nic ci w perspektywie nie daje... ludzie, europa to jest to, ale trzeba myslec : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esolinka,powodzenia,oby Ci sie ulozylo.W sumie nalepiej by bylo abys poznala obywatela i wziela slub.W sumie duzo par sie poznaje wlasnie na studiach,takze nigdy nic nie wiadomo.

Co do studiow to zgadzam sie ze w wiekszosci przypadkow to jest zmarnowana kasa,niestety.Wielu absolwentow po studiach ma perspektywy pracy za $10 za godzine+do splacenia wielka pozyczka.Kasa sie malo kiedy zwraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Wiem, że najlepiej byłoby poznać obywatela, ale ja na to nie liczę, to nie jest rozwiązanie :( Owszem, gdybyśmy zakochali się w sobie to tak, w innym przypadku to odpada, ponieważ nikt nie da mi ślubu dla papierków...

Już 2ch poznałam, miałam zyć jak w bajce i co? i nic ;p Może to moja wina, bo to ja zakończyłam wszystko, ale ja tak nie potrafię. Nic na siłę. Dlatego wolę poradzić sobie sama, tylko bardzo się boję, że nie dam sobie rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do adama2008...

pisalem o wizie studenckiej, nie o studiach. to co innego. ta wiza=glupota, a studia zawsze sa OK, wszedzie! nawet w polsce, ale oczywiscie "madre" studia, nie historia lub pedagogika...

w stanach to niestety spory wydatek, ale sa stypendia no i kredyt w banku, ktory splaca sie przez wiele lat...

studia w usa to jednak przepustka do lepszej pracy i lepszej kasy (niestety ma to zwiazek czesto dopiero z tytulem magistra, licencjat wiele nie daje).

a skad to wiem, z doswiadczenia, z wlasnego zycia...

shalom : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Wiem, że najlepiej byłoby poznać obywatela, ale ja na to nie liczę, to nie jest rozwiązanie :( Owszem, gdybyśmy zakochali się w sobie to tak, w innym przypadku to odpada, ponieważ nikt nie da mi ślubu dla papierków...

Już 2ch poznałam, miałam zyć jak w bajce i co? i nic ;p Może to moja wina, bo to ja zakończyłam wszystko, ale ja tak nie potrafię. Nic na siłę. Dlatego wolę poradzić sobie sama, tylko bardzo się boję, że nie dam sobie rady :(

Dasz rade-zycze powodzenia,musisz odgonic negatywne mysli.

studia w usa to jednak przepustka do lepszej pracy i lepszej kasy (niestety ma to zwiazek czesto dopiero z tytulem magistra, licencjat wiele nie daje).

a skad to wiem, z doswiadczenia, z wlasnego zycia...

shalom : )

Zgadzam sie,BA wiele nie daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie,BA wiele nie daje...

Hmm, bo ja wiem. Ja mam BA jako IT z Polski, i w usa pracowalem jako Administrator systemow komputerowych w Datacenter na Manhattanie. W UK pracuje w czolowych firmach IT, tak wiec nie wiem czy tak "nice nie daje". Zalezy od podejscia pracodawcy, czy zalezy mu na papierku czy na wiedzy i doswiadczeniu pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...