Skocz do zawartości

Problem Z Wynikami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy udalos sie juz komus sprawdzic wyniki losowania? Poniewaz mi oraz kilku znajomym od wczoraj sie nie udaje. Najpierw wyswietla sie napis, ze te aplikacje najlepiej wspiera internet explorer, a kiedy probuje go uzyc strona w ogole nie chce sie zaladowac.

Nie, wszystko dziala. Ja nie dostalam. W sumie nie zdziwilam sie. Jakos czulam, ze sie nie zalapie, wiec nie jestem rozczarowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje osobiste przypuszczenia ale mam wrazenie, ze jezeli system nie rozpoznaje zgloszenia to byc moze zostalo ono usuniete, np. ze wzgledu na zdjecie, ktore historycznie bylo powodem najwiekszej liczby dyskwalifikacji. Ich system automatycznej weryfikacji dzialal raczej slabo i sprawdzal tylko czy zdjecie jest 600x600 bez zadnej proby analizy zawartosci. Sam sprawdzalem mocno trefne zdjecia i o ile wymiary sie zgadzaly to byly akceptowane. Moglo wiec zdarzyc sie tak, ze system zdjecie przyjal i wygenerowal potwierdzenie, ale pozniej ktos mogl je przejrzec i z roznych wzgledow wyslac do smieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia w formularzu, sa tylko po w celach weryfikacji osoby, ktora skladala wniosek.

Moi znajomi wylosowali ze zdjeciem, ktore wedlug mnie nie spelnialo zadnej normy, no ale robilismy na szybko bo czas uciekal... w tle tapeta! wycialem tapete, wstawilem rozowe tlo (rozowe bo tapeta w podobnych kolorach byla) no i nie bylo problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...