Skocz do zawartości

Jaki Koszt Gc Po Wygraniu W Loterii


Rekomendowane odpowiedzi

a gdzies takie cos czytal,,chyba w starych postach oraz postach przed lutym 2012 bo do tego czasu byla cena wlasciwa 819,,potem od lutego do kwietnia byla 440 dol a teraz od 13 kwietnia jest te 330 dol us i ta jest wlasciwa jak narazie

jak widzisz ile razy byla ta kwota zmieniona i teraz moze byc tak ze za 3 miesiace moze byc inna kwota ..

pisalismy tez o tym nie tak dawno na forum,byl temat ze sa nowe oplaty i kiedy wchodza w zycie :)

nalezy byc z tym na bierzaco i forum jest

a ze sa stare posty to nikt tego nie bedzie poprawial-szukal aby poprawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow, mam pytanie w temacie kosztow. Wzielismy z zona udzial w loterii wizowej, mnie sie poszczescilo. Czy oplate za rozpatrzenie podania wizowego mam zaplacic w wysokosci 330 dolarow, czy 660 (czy mam wniesc druga oplate za zone)? Analogiczne pytanie mam do badan medycznych - czy zona tez bedzie musiala je przechodzic? - to podnosi koszty. Bede wdzieczny za odpowiedzi, moze to jest dla Was oczywiste, ale ja nie moge znalezc wprost odpowiedzi w instrukcjach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania lekarskie przechodzą wszystkie osoby z którymi emigrujesz, więc za wszystkie płacisz. To samo dotyczy członków rodziny. Jeżeli jest Was dwoje to $660, jeżeli czworo to $1320 itd. Pamiętaj udając się do lekarza na badania ab wziąć z sobą niezbędne zaświadczenia o szczepieniach, które mieliście robione wcześniej, ponieważ powtórne przyjęcie niektórych z nich może wywołać nieprzyjemne reakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania lekarskie przechodzą wszystkie osoby z którymi emigrujesz, więc za wszystkie płacisz. To samo dotyczy członków rodziny. Jeżeli jest Was dwoje to $660, jeżeli czworo to $1320 itd. Pamiętaj udając się do lekarza na badania ab wziąć z sobą niezbędne zaświadczenia o szczepieniach, które mieliście robione wcześniej, ponieważ powtórne przyjęcie niektórych z nich może wywołać nieprzyjemne reakcje.

Dziekuje Wam uprzejmie za szybkie i konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z grubsza na dwie osoby emigrujące powinno być 25-30 tys pln OK. Wliczając w to wizy, badania lekarskie ( ewentualne koszty szczepień) bilety lotnicze, koszt wynajmu mieszkania i coś na początek zanim znajdziecie pracę i się oswoicie z nowymi realiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...