Skocz do zawartości

Pobyt Dłuższy Niż We Wniosku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam podobny problem - we wniosku napisałam, ze planuję 3 tygodniowy pobyt (mam wizę B2), ale w rzeczywistosci wyszło, żę chciałabym zostać u rodziny do pomocy przy malych dzieciach na prawie 3 miesiące. Czy urzędnik będzie zwracał uwagę na kupiony bilet powrotny na 4 wrzesnia, może zarzucic zbyt długi pobyt? (wjazd do usa 11 czerwca) czy bilet powrotny musi być za 3 tygodnie, jak we wniosku? Zwracają na to uwagę? Jestem studentką na 1szym roku, więc na pewno nie będę dłużej niż wakacje.

z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sarenka nie piszesz o innej sprawie i to jest wazne

moze masz wize na 1 rok wazna,wpisalas ze bedziesz 3 tyg ,zostaniesz legalnie 3 miesiace bo tyle bedziesz miec wazna wize wjazdowa,na czas wyjedziesz i bedzie niby ok ale idac po kolejna wize mozesz jej nie dostac,bo co innego piszesz a co innego robisz,wez takie cos pod uwage

nie zawsze sie bierze takie cos pod uwage ale bylo pare osob na forum ze przez to nie dostalo wizy na kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, mam wizę na 10 lat i jedyne czego sie boje, to żeby mnie nie zawrócili. Jaki wiec powód przedłużenia pobytu na 3 miesiące podac urzednikowi przy wjeździe? Bo bilet powrotny mam kupiony po 3 miesiącach, we wrzesniu wiec bedzie wiedział, ze chce zostac 3 miesiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sarenka mozesz miec wize tak wazna ale wystarczy ze cos sie stanie z nia i wtedy idziesz po nowa wize,rozmiesz teraz co i jak..To nie to ze dostaniesz duplikat a starasz sie od nowa o wize.

powod nie moze byc taki ze bedziesz pilnowac dzieci,nawet o tym nie mysl..to samo sprzatanie,pomoc w domu

jedziesz odpoczywac i zwiedzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...