Skocz do zawartości

Tanie Hotele Na Trasie Nyc - La


Santos9

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pytanie do osob, ktore robily wyjazd wschod-zachod... Chce wypozyczyc auto i przejechac trasa z Nowego Jorku do Los Angeles... Obowiązkowo Route 66:)

Powiedzie mi:

1. Jak wygladają cenowo hotele/motele

na tej trasie. Chodzi mi o cos przyzwoitego, schludnego, z lazienka... bez zadnych szalenstw:)

2. Lepiej rezerwowac przez jakas stronę www(jesli tak to jaką :/ ) czy moze lepiej cos na trasie poszukac?

3. Jak długo trwał Wasz przejazd tą trasą?

4. Jaki budżet trzeba szykować liczac paliwo, noclegi i wyzywienie? (tak jak wspominalem, schludnie ale bez szalenstw...)

Bede wdzieczny za kazdą informację!;)

Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o motele to Super 8, Motel 6, Days Inn, Holiday Inn Express powinne byc OK. Route 66 wlasciwie juz nie istnieje, to znaczy sa odcinki ale to juz nie to samo co kiedys bylo. Trudno powiedziec jak dlugo ta trasa trwa, bo najkrocej jest przez srodek USA, a tam nic nie ma. Wiec jezeli chcesz zobaczyc jakies ciekawe miejsca, to jedziesz polnocna trasa lub poludniowa, i zalezy gdzie sie zatrzymujesz i na jak dlugo. I oczywiscie niektore najbardziej ciekawe parki narodowe nie sa koniecznie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jechalam z Colorado do North Carolina i za paliwo wyszlo jakos ok.$600. Wiec tobie wyjdzie pewnie jakos ok. 800-900. Days inn i holiday inn jest przyzwoite, ceny ok.$50-90. Wygodne lozka i calkiem spoko lazienki te cale Super 8 to juz troche gorsze. Hotel to na trasie spokojnie znajdziesz jest ich cala masa wiec nie bedzie problemu znalezc pokoju wiec sobie nawet nie zawracaj glowy rezerwacja przez neta. Cala trasa zajela nam 24h ale mielismy postoje na sen no i jechalismy z noworodkiem to tez nie za szybko. Wejdz sobie w google map i sobie wpisz new york i la i "pokaz trase" i ci wyjdzie ile km i ile czasu sie jedzie. Caly koszt to tak ok.1300-1500 zalezy co lubisz jesc i jakie masz auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...