Skocz do zawartości

Odmowa Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie dostałem za małolata jak byłem z mamą, ale to było za czasów gdzie pewnie 80% albo i więcej ludzi nie dostawało. Konsul, który biegle mówił po polsku wybełkotał "psikroję bardzo" :D nie gadał nic, tylko że mu przykro bo się nie kwalifikuję. A ze rok czy dwa później też z mamą byłem i dostałem pierwszą w życiu - na rok jednorazową. Sytuacja moja przez ten okres się niewiele zmieniła więc po prostu konsulowi wiatr z drugiej strony zawiał niż ostatnio - jak widać każdy kwalifikuje się na pozytywne jak i negatywne rozpatrzenie wniosku ;) nie znam kogoś, kto by próbował parę razy i nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia kazda sytuacja jest indywidualna i nie mozna wprost na Twoje pytanie odpowiedziec i osoba co ma prace i cos ja trzyma tej wizy nie otrzyma a ktos kto nie ma pracy ta wize otrzyma -chociaz niby ja nic nie trzyma w Polsce ..Bo zalezy na jakiego Konsula trafisz

a teraz jak masz w swoim zyciu,kazdy Cie dobrze widzi,odbiera a przeciez za duzo sie nie zmieniasz i jestes taka sama osoba ;) prawda

Polonia a ile Ty tematow-postow przeczytalas ze kazdy pisze ze dostal wize?nie tak dawno osob pisala ze nie dostala wizy ..poszukaj dobrze na forum takich tematow ,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...