Skocz do zawartości

Aplikacja Na Green Card Loterry A Wiza Turystyczna / Biznesowa


creck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy aplikowanie na loterie wizowa ma jakiś wpływ na otrzymanie wizy np. turystycznej lub biznesowej? Zaczynam pracę w pl w miedzynarodowej firmie (mającą główną siedzibę w us), kobieta z hr zapytała mnie czy kiedykolwiek aplikowałem na loterię wizową... Po co jej to mogło być potrzebne? dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj sie tej osoby po co chce to wiedziec-znac, bo w ds 160 nie ma takiego pytania o loterie a jest o inne sprawy

a czy ma to wplyw to zdania sie podzielone ,wazne jak sie podejdzie do samej rozmowy i tego sie nalezy trzymac.

ps moze byc tak ze moze chcesz wyjechac na stale ,chciales ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdania są podzielone to prawda ,wszystko zależy od tego kto się wypowiada na dany temat. Jeden Pan ma takie zdanie ... http://www.dziennik....w-dostaniu-wizy

Jeżeli Pani która Cię zatrudniała zadała Ci takie pytanie to najprawdopodobniej ma obawy abyś w przyszłości pracując w tej firmie nie zrobił ich w przysłowiowego konia. Zakładam taką tezę : Zatrudniasz się w takiej firmie.Ta firma pomaga Ci w uzyskaniu wizy biznesowej do USA . Ty wyjeżdżasz i zostajesz w Stanach. Chyba właśnie dlatego padło to pytanie.Jeśli odpowiedziałeś ,że aplikowałeś w DV to znaczy ,że masz duże chęci na wyjazd do USA na stałe :) i ta Pani może mieć wątpliwości czy kiedyś Cię wysłać w delegację do USA.

To tylko przypuszczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, szczegolnie ten link, w sumie bylem juz 2 razy w us (w&t), wracalem zgodnie z regulaminem, nie przesiedzialem wiz, wiec nie powinno byc probelemu.. pytam, bo mam mala cicha nadzieje, ze moze kiedys ta firma zechce mnie wyslac na jakies szkolenie itp do us, i zonwu byloby mi dane stanac na amerykanskiej ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...