Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja sytuacja wygląda następująco:

Dostałem wize turystyczną na okres 10 lat.

We wniosku napisałem że chce jechać na 2 tygodnie w terminie 29.05.2012r.

Niestety sytuacja w mojej firmie zmusiła mnie do zmiany planowanego terminu podróży na ok. 30.06.2012r.

Przy pierwszej planowanej podróży miałem mieć 2 tygodnie urlopu zaś teraz mam mieć 1.5 miesiąca urlopu.

Moje pytanie brzmi jaki najlepiej okres wpisać w formularz i94?Na chwilę obecną chciał bym spędzić w us więcej niż 2 tygodnie.Czy istnieje możliwość że jak wpisze 2 tygodnie to taką pieczątke mi wbiją?Czy podczas gdyw formularz i94 wpisze 2 tygodnie a wbiją mi na 3 miesiące i tyle będę siedział to złamie prawo?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy czy bedziesz isc po kolejna wize,to ze masz na 10 lat nie oznacza ze nie mozesz isc na 2 rok po taka promese i wtedy sie bierze czasami pod uwage co sie wpisalo w dlugosci pobytu..I teraz jak nie bedziesz umial wytlumaczyc pewnych spraw to moze byc roznie z wiza kolejna wiza,fakt moze 1,5 miesiace to nie zbyt duzo jest ale ...

a na jaki okres czasu bedziesz miec wykupiony bilet?bo mozesz pisac co chcesz ale jak bedzie bilet na okres 1,5 miesiaca to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnego prawa nie lamiesz ,ale mozesz miec klopoty z kolejna wiza jako osoba ktora jedno pisze a co innego robi ..ale jak narazie maja problemy czasami ludzie co siedza po pare miesiecy a pisze ze beda 2 tyg.

nie ma takiego czegos ze przy kolejnych wjazdach masz tyle byc ale masz byc jako turysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...