Skocz do zawartości

Odmowa Dostania Wizy


Gość Invisible_tiger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kolego jesli sie uczysz to masz zawsze wieksze i mozliwosci np wiza studencka , wymiany , campy , a i nawet turystyczna latwiej dostaniesz bo zawsze mozesz miec bilet zafundowany przez rodzicow , czy dziadkow za dobra nauke , a tak jesli powiesz ze pracujesz to z racji wieku zarobki nie beda wysokie na tyle by cie stac podrozowac do usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwszy raz starałam się o wizę w lutym tego roku, usłyszałam odmowę, a jako wytłumaczenie usłyszałam to, że jestem studentką i nie mam czasu na podróże przy czym od początku mówiłam, że chcę tylko na 3 miesiące. postanowiłam spróbować jeszcze raz w maju, znowu to samo, tym razem usłyszałam, że muszę wyjść za mąż i iść do pracy, bez tego nie mam co się starać. Więc nie bardzo wiem co mam o tym myśleć. Jak myślicie czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie wizy w następnym roku?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie to, o czym była mowa wcześniej - studentka, osoba niepracująca i trzymiesięczne wakacje w USA? Wybacz, ale to wzbudzi podejrzenia każdego konsula. Trzy miesiące to nie "tylko", ale "aż" trzy miesiące - podstawowe pytanie: w jaki sposób bezrobotna studentka chce się utrzymać w Stanach przez tyle czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...