Skocz do zawartości

Objazdówka Po Florydzie


rubia

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w nocy 75 ,albo w domu jak ac chodzi.

Rubia to sporo zwiedzilas ,calif ,arizona ,ny, I teraz te wszystkie miasta chcesz zwiedzic w 3 tyg I kiedy, .Co bedziesz robis w st augustyn bo napisalas jakbyscie objazd wiosek w powiecie robili a nie jeden z wiekszych stanow,ok to gdzie w orlando sie zatrzymasz .a naples,i jeszcze ile macie lat 22 .

W ilu uderzeniach zaliczasz dolek .ile dolkow musisz zaliczyc,jakich kijow uzywasz.Sorry moze sie myle ale z tym golfem,relaksem,koncertami i klubami I objazdem prawie calej florydy to chyba bogaci jestescie ,a pytasz sie o niedrogie hotele.

Niegniewaj sie prosze alw wyglada mi to palcem po mapie dyzia marzyciela.

Ps.uwieze jak zobacze fotki z tych miast,a I wklej kilka z objazdowek po californi ,arizonie I ze zwiedzania Ny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rubia, zaraz po wiezdzie na key west, po prawej stronie masz Days inn, taniej raczej nie znajdziesz.

Co do samego Kew West, za wiele do zwiedzania na samej wyspie nie ma. Ani ciekawych miejsc, ani pieknych plaz tam nie znajdziesz.. Ale jest to specyficzne miejsce ktore warto zobaczyc, za jego innosc, dziwnych ludzi, wieczne imprezy czy wszechobecne koguty czy kury.

Sama droga jest piekna, i naprawde warta przejechania, z zatrzymaniem sie po drodze w Key Largo czy na Bahia Honda.

W innym watku wspominalam tez ze warto zrobic "all in one" adventure, czy wybrac sie na Dry Tortugas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w nocy 75 ,albo w domu jak ac chodzi.

Rubia to sporo zwiedzilas ,calif ,arizona ,ny, I teraz te wszystkie miasta chcesz zwiedzic w 3 tyg I kiedy, .Co bedziesz robis w st augustyn bo napisalas jakbyscie objazd wiosek w powiecie robili a nie jeden z wiekszych stanow,ok to gdzie w orlando sie zatrzymasz .a naples,i jeszcze ile macie lat 22 .

W ilu uderzeniach zaliczasz dolek .ile dolkow musisz zaliczyc,jakich kijow uzywasz.Sorry moze sie myle ale z tym golfem,relaksem,koncertami i klubami I objazdem prawie calej florydy to chyba bogaci jestescie ,a pytasz sie o niedrogie hotele.

Niegniewaj sie prosze alw wyglada mi to palcem po mapie dyzia marzyciela.

Ps.uwieze jak zobacze fotki z tych miast,a I wklej kilka z objazdowek po californi ,arizonie I ze zwiedzania Ny

spróbuję ci odpowiedzieć, ale juz wątpię, czy moja odpowiedź cię zadowoli

Istnieje takie powiedzenie, że bogaty jest dlatego bogaty, bo nie lubi wydawać na próżno pieniędzy.

To prawda zwiedziłam już dużo, i nie tylko w Stanach, nie dlatego, że jestem bogata, ale dlatego, że umiem liczyć :) i jak mam wydać za noc w hotelu $ 200, tylko za to, żeby kilka godzin spędzić w łóżku, to chociaż lubię komfort, wolę te pieniądze spożytkować na inne atrakcje, no tak mam :)

Nie wiem ile z mojego planu uda się zrealizować, ale Polak potrafi, więc zakładam, że korzystając z rad m.in. uzyskanymi tutaj uda mi się dużo fajnym miejsc zobaczyć. Więc jakbyś chciał wnieść coś merytorycznego do wątku, to bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w nocy 75 ,albo w domu jak ac chodzi.

Zgrywasz cwaniaka a nawet nie chce ci sie sprawdzic. Teraz ( 4.50) na Key West jest 76 stopni

http://www.google.com/search?q=weather+key+west&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl&client=safari

Co do reszty... Kogo interesuje ile Rubia ma pieniedzy... , albo czy ty jej wierzysz czy nie...

Nie masz nic do powiedzenia na dany temat, to po co sie odzywasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatenka a ty myslisz troche , czy uwazasz ze jak ktos w srodku lata bedzie zwiedzal floryde to bedzie 75 ,a a przez najblizsze tyg tez bedzie 75 ,ile jest srednia temp w lecie 75 czy 90. Bajki wam wstawjaja a wy lykacie jak dzieciaki , przyjada z polski pograc w golfa i objechac froryde cala bo juz californie objechali.

Rubia gdzie te zdjecia i jakich uzywasz kiji do golfa bo zaloze sie ze golfa widzialas w tv i ile masz lat

Haaaaaa dzisiaj 76 a wszystkie nastepne ile prawie 90 gratuluje myslenia srednia miami w lecie 75 , nie osmieszaj sie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo na tyle razy co bylem na florydzie w lecie nigdy nie bylo 75 ale nikt nie musi mi wietzyc kazdy moze sprawdzic sam bardzo prosto:

Graph view of average temperatures by month for

New York City, New York

Table view of average temperatures by month

Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec Annual

Min 26.2 28.1 35.1 44.2 54.2 63.3 68.8 67.7 60.3 49.6 41.0 31.6 47.5

Average 32.1 34.6 42.5 52.5 62.6 71.2 76.5 75.1 67.5 56.6 47.1 37.3 54.6

Max 38.0 41.0 49.8 60.7 70.9 79.0 84.2 82.4 74.7 63.5 53.1 42.9 61.7

Average Miami temperatures

High °F Low °F High °C Low °C

76 60 January 25 16

78 62 February 26 17

80 65 March 27 18

83 68 April 28 20

87 73 May 31 23

90 76 June 32 24

91 77 July 33 25

91 77 August 33 25

89 77 September 32 25

86 74 October 30 23

82 68 November 28 20

78 63 December 26 17

84 70 Year 29 21

I co dalej taka madra jestes, czy jeszcze chcesz kilka tabel a jak dalej nie wierzysz to zadzwon do najblizszego centrum meteo na florydzie to ci to dokladnqie wytlumacza jaki jest klimat w lecie w nyc a jaki w miami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanie , mieszkalam kilka lat na Florydzie (Naples) i dokladnie wiem jaki jest tam klimat. Teraz mieszkam 3 godz na poludnie od Nowego Jorku, wiec tez doskonale wiem jaka jest tutaj pogoda w okresie letnim.

Nie wiem co chcesz udowodnic ta tabelka, tak masz racje w lato jest cieplo. Wow ameryki tym nie odkryles. Natomiast nie jest az tak upalnie zeby sie nie dalo zwiedzac czy podrozowac. Widzisz wielu osoba ktore Floryde widzialy tylko palcem na mapie, kojarzy sie ona z masakrycznymi temperaturami. Prawda jest taka , ze w lato ( powtarzam w lato!) jest zazwyczaj chlodniejsza niz polnocne stany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewexie najdroższy, jeśli posiadasz wiedzę merytoryczną to podziel się tym, co wiesz o Ameryce... ale skończ z tymi wycieczkami personalnymi, bo Twoje komentarze choćby odnośnie tego, czy kogoś stać czy nie stać przypominają mi najgorsze legendy o Polakach w USA - takich, których szlag trafia, że inny Polak kupił lepszy samochód albo poleciał gdzieś na wakacje... zawiść to okropna cecha, a forum nie jest po to, żeby wyżywać się na innych użytkownikach. Co do pogody na Florydzie to ustalmy, czy mówimy o temperaturze w cieniu czy może na plaży (albo na polu golfowym) w pełnym słońcu. Rzeczywiście, pogoda na zwiedzanie jest teraz kiepska - albo jest gorąco, albo gorąco i wilgotno, albo zwyczajnie leje i wieje (i wciąż jest gorąco). Zeszły tydzień był całkiem niezły, natomiast w tej temperaturze wizyta np. w Disneylandzie może być niezłym wyzwaniem - tym bardziej, że trzeba stać w kolejkach. Co do golfa Pewexie - niekoniecznie trzeba być ekspertem i znać się na kijach - można wykupić sobie lekcję i po prostu spróbować, moim zdaniem super opcja i jeśli będziecie mieli taką możliwość to spróbujcie (mini golf też jest fajny). Co do Keys - jeśli chcecie zaoszczędzić to na pewno nie szukajcie noclegu w samym Key West (moi znajomi byli niedawno i nocowali w całkiem niezłym motelu za 60 dolarów/noc, postaram się dowiedzieć, gdzie to dokładnie było, ale pamiętam, że całkiem niedaleko). Zachód Słońca - jaki Bałtyk! Sama zobaczysz... niezapomniane widowisko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...