Skocz do zawartości

Czy To Jest Mozliwe


Rekomendowane odpowiedzi

Ale pytania . jaki fraud ? Dziewczyna faceta zna przez neta i jedzie go odwiedzic , a pozniej co bedzie tego nikt nie wie bo marzenia , zamiary ma kazdy , tylko rzeczywistosc jest inna . A ty marta piszesz jak dziecko , poznaj najpierw tego chlopaka , pobadz troche z nim i niech siecz toba ozeni najpierw a pozniej bedziecie sie martwic o wize, z czym mysle nie bedzie klopotu bo tysiace dziewczyn z roznych krajow wychodza za maz za obywateli us i dostana zielona karte . A jak nie zawsze mozecie mieszkac w europie , no bo skoro on tak kocha to chyba usa nie jest wazniejsze niz ty?

ps slay adwokat za wypelnienie paru swistkow na gc przez malzenstwo bieze min 1000$ , wiec kazdy jeden bedzie powtarzal ze nie jest rozowo , bo klienci mu uciekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnie ze oczywiscie ja takiegos czego nie plnauje, pytam sie z ciekawosci bo czytałam ze tak ludzie jakoby omijaja prawo wiec chciałam tu sie zobaczyc czy to co inii pisza jest prawda, oczywiscie ze musze go poznac a nie brac slub przy pierwszym pobycie w usa, po prostu spytłam sie o to co ludziw wypisuja , a wiem ze tu dobzre mi odpowiedza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...