Skocz do zawartości

Czy To Jest Mozliwe


Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie, czy jesli wyjedzie sie na wizie turystycznej do USA i pozniej pojakims czasie chciałoby sie poslubic obywatela USA i przedłuzyc pobyt czekajac na te wszystkie legalizacje, czy jest to w ogole mozliwe czy fraud?bo czytam tu i nie wiem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z zamiarem imigracji - fraud.

Wyjazd bez zamiaru imigracji i pozniejsza zmiana planow nie jest fraudem. Ryzyko jest takie ze jezeli na granicy zadadza Ci konkretne pytania o zamiary i zapisza odpowiedzi, pozniej mozesz zostac oskarzona o misrepresentation i dostac dozywotni ban z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz pisałam tutaj na forum , ze poznałam chłopka prze Internet i chce do niego jechac na wizie turystycznej, osoby na forum odradziły mi mowic tego na rozmowie bo raczej z gory bede skazana na odmowe, wiec zaznaczyłam bym opcje ze jako do znajomego i zobaczyc stany no ale pozniej przecziez sie moze zmienic, i ciekawi mnie po prostu czy ten slub na turystycznej jest mozliwy w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mowienia to jest jedno istone ale i to wazne

mozna mowic co sie chce ,ze to znajomy,znajomy daleki ale jak wyjdzie po zachowaniu ze bedzie slub i legalizacja pobytu to wyjdziesz bez wizy

wiesz chyba o tym prawda?

kolejna sprawa to slub a legalizacja pobytu to 2 rozne sprawy,nie wiesz na jakiego urzednika trafisz,bo to ze komus sie udalo to ok ,wazne sa Twoje sprawy i to co bedzie..

Nie wiesz tez jak sie zachowa Twoj przyszly maz,czy cos nie powie tak ,ze np wezma Was do oddzielnych pokoji i zaczna pytac

jak widzisz mozna nie zle wpasc przez takie cos ..I teraz wybor nalezy do Ciebie ale powinnas to wiedziec,znac jak moze byc

I wtedy podejmiesz juz swoja decyzje co dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes mloda stazem na forum,uwierz mi sa posty opisujace ze nie jest tak rozowo,nawet sama Karina o tym pisala

a ze wiekszosc sie tak konczy to inna sprawa

ale miej to na uwadze ze komus wyjdzie dobrze a TY bedziesz miec nie tak i wtedy co?a no Twoja juz sprawa i zycie a nie czyjas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...