Skocz do zawartości

Paczka Do Stanów - Mienie Przesiedleńcze


maciek2012

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw się zorientuj, czy wysłka tego wszystkiego nie wyjdzie Cię drożej niż to wszystko jest warte :) Ja się niedawno "przesiedlałam" i ceny przesyłek zwaliły mnie z nóg, bardziej opłacało się rozstać z wieloma rzeczami i kupić je tu na miejscu niż słać to wszystko z Polski. PS. Nie słyszałam o tym, żeby za rzeczy prywatne, używane płaciło się cło, ale może o czymś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jest roznica w zasilaniu i jak nie masz urzedzen dzaialajacych na 110/220 to chyba raczej nie warto zabierac.

Za pierwszym razem jak sie leci na GC to mozna zabrac 2 x normalna ilosc bogazu do samolotu. Tak bylo 10 lat temu, wiec moze nadal to jest. Nalezy zapytac sie w liniach lotniczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja "przesiedlałam" się na K-1, nie na GC, więc może GC ma inne zasady, tak czy siak ciuchy w Stanach są tak tanie, że jeśli nie będziesz mógł zabrać czegoś za darmo w zwykłym bagażu, to po prostu nie bierz, kupisz na miejscu za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłkę mam wycenioną na 1700 PLN za 40 kg, wymiar nie przekraczający 1m transportem lotniczym. Za samą kartę graficzną w jednym desktopie dałem coś koło 2000 PLN, także z pewnością będzie mi się to opłacać. Komputery mają zasilacze pracujące na dwóch trybach -- wystarczy tylko dokupić amerykański kabel zasilający.

Czytałem gdzies na forach, że podobno za sprzęt elektroniczny może być naliczone cło. Czy ktoś się z tym spotkał? W jakiej wysokości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...