Jump to content

Paczka Do Stanów - Mienie Przesiedleńcze


maciek2012

Recommended Posts

Najpierw się zorientuj, czy wysłka tego wszystkiego nie wyjdzie Cię drożej niż to wszystko jest warte :) Ja się niedawno "przesiedlałam" i ceny przesyłek zwaliły mnie z nóg, bardziej opłacało się rozstać z wieloma rzeczami i kupić je tu na miejscu niż słać to wszystko z Polski. PS. Nie słyszałam o tym, żeby za rzeczy prywatne, używane płaciło się cło, ale może o czymś nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo jest roznica w zasilaniu i jak nie masz urzedzen dzaialajacych na 110/220 to chyba raczej nie warto zabierac.

Za pierwszym razem jak sie leci na GC to mozna zabrac 2 x normalna ilosc bogazu do samolotu. Tak bylo 10 lat temu, wiec moze nadal to jest. Nalezy zapytac sie w liniach lotniczych

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, ja "przesiedlałam" się na K-1, nie na GC, więc może GC ma inne zasady, tak czy siak ciuchy w Stanach są tak tanie, że jeśli nie będziesz mógł zabrać czegoś za darmo w zwykłym bagażu, to po prostu nie bierz, kupisz na miejscu za połowę ceny.

Link to comment
Share on other sites

Przesyłkę mam wycenioną na 1700 PLN za 40 kg, wymiar nie przekraczający 1m transportem lotniczym. Za samą kartę graficzną w jednym desktopie dałem coś koło 2000 PLN, także z pewnością będzie mi się to opłacać. Komputery mają zasilacze pracujące na dwóch trybach -- wystarczy tylko dokupić amerykański kabel zasilający.

Czytałem gdzies na forach, że podobno za sprzęt elektroniczny może być naliczone cło. Czy ktoś się z tym spotkał? W jakiej wysokości?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...