Jump to content

Ubieganie Się O Wize B 2 A Konkretne Przestępstwo ?


Recommended Posts

Witam niedługo chce ubiegać się o wize turystyczną b2. Chcę wyjechać na tydzień lub dwa na mecz NBA. Ale niestety jestem karany za jazdę pod wpływem alkoholu i mój wyrok kończy się w maju 2013 roku i tutaj moje pytanie do was czy słyszeliście o kimś kto dostał wize z takim wyrokiem czy zawsze pada odpowiedź negatywna ? Przeczytałem już wiele tematów i nie zamierzam kłamać przed konsulem za duże ryzyko. Może ktoś potrafi mi pomóc z góry dziękuje i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

W podaniu wpisz prawdę i na rozmowie z konsulem rownież mów prawdę. Weź ze sobą zaświadczenie z KRK i wyrok sądowy przetlumaczony na angielski przez przysieglego. Może uda Ci sie przekonać konsula ze była to głupota z Twojej strony ale jak to zataisz a wyda sie to chyba wiesz jakie bedą konsekwencje tego. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Witam Benzi2, mój kolega parę lat temu starał się o wizę turystyczną. Miał wyrok w zawieszeniu za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu + spowodował wypadek w którym ucierpiała jedna osoba. Na głowie miał zawiasy + kuratora. Dostał wizę bez problemu, ale wybrał sposób utajnienia tego faktu z tego względu, że ambasada stanów zjednoczonych nie ma dostępu do bazy osób karanych i przy staraniu się o GC proszą byś przyniósł z sądu zaświadczenie bo inaczej tego nie zweryfikują. Komedia wyszła delikatna, jak oznajmił kuratorowi, że leci na 2 miesiące do USA to kurator oczom nie wierzył, że on tą wizę dostał, ale nic z tym faktem nie zrobił. Kolega poleciał wrócił i tyle tej historii ….

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...