Skocz do zawartości

Jak Się Dostać Do Army Us?


henry89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Pytanie jak w tytule właśnie jak się dostać ? Czytałem że trzeba mieć co najmniej Zieloną Kartę:(

Pytanie do tych co wiedza jak obejść właśnie te warunki żeby się dostać :D Mój język jest całkiem w miarę mam prawie 19 lat i w 2013 w maju piszę mature :P

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Pytanie jak w tytule właśnie jak się dostać ? Czytałem że trzeba mieć co najmniej Zieloną Kartę :(

Pytanie do tych co wiedza jak obejść właśnie te warunki żeby się dostać :D Mój język jest całkiem w miarę mam prawie 19 lat i w 2013 w maju piszę mature :P

Pozdrawiam !

W USA w przeciwieństwie do Polski przepisy są po to aby je przestrzegać a nie łamać .Jak znasz angielski to śledź uważnie strony amerykańskie bo zawsze może się coś zmienić .Wszystko bardzo możliwe ,że amerykanie będą potrzebowali "mięsa armatniego " do wysyłania na kolejną wojnę i jak braknie im chętnych rezydentów i obywateli to zaczną brać ludzi przypadkowych z łapanki .

Ostatecznie dla USA to nieduża inwestycja ( jedynie w trumny,żeby żołnierze mieli w czym wrócić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...