Skocz do zawartości

Chęć Wyjazdu Do Usa:)


Adrik66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

moze by zrobil moze nie. Mozna by gdybac dniami i nocami :) Problem w tym, ze to od niego wyszlo ocenianie, jakze obiektywne w JEGO odczuciu ;)

Sorki, ale nie ode mnie to wyszlo.

Odpowiedz napisalem rano, ale jej nie upublicznilem... Jednak teraz to zrobie, bo chyba musze :)

"ale zycia nie oszukasz"

Masz bardzo ograniczony obraz zycia.

"Inna sprawa, ze ten kraj staje sie z kazdym dniem coraz lepszy chocby dlatego ze dwie "typowo polskie narzekajace i cyniczne" opuscily ta ziemie" Znowu typowo polskie podejscie, zawistne, i troche chamskie.

Emigum: nie, nie przyleciałam tu dla widoków, a dla mężczyzny, który obecnie jest moim mężem Z mojego posta "zalatuje tradycyjnym polskim materializmem"? Rozwiń proszę tę myśl, bo przeczytałam swojego posta ponownie i nie odnalazłam tego, co sugerujesz. Paradoksalnie mój standard życia - mówię o finansach, nie widokach - po przylocie do Ameryki znacznie się pogorszył. Nie sądzę w związku z tym, żebyś miał podstawy oskarżać mnie o materializm. Jeśli to klasyczna forumowa prowokacja, to mimo wszystko kiepska.

E tam prowokacja, wystarczy spojrzeć na kilka postów tego kolesia i wszystkie na takim samym, ekhem, "poziomie".

Czy naprawdę żadne z Was (cytowanych powyżej i poniżej też) nie zauważyło jeszcze, że tylko odwracam kierunek Waszych ataków na nas Polaków?

Typowo polskie narzekanie? Jakoś ja kurdę nie narzekam.

Typowo polskie chamstwo? Ktoś kto myśli inaczej i potrafi to jasno i otwarcie wyartykułować od razu jest chamem?

i tak dalej i tak dalej....

Boli nie? Tak jak mnie by bolało. Tylko, że ja mam tarczę. ;P

szkoda czasu, bo co bys nie odpowiedziala i tak ten sposob myslenia bedzie blokowac tzw. open-mindedness :)

jestem wdzieczna enigmum za to, ze przypomina mi dlaczego opuscilam ojczyzne.

Spoko. Nie ma sprawy. Ależ nie musisz być mi wdzięczna, bo będę musiał to odwzajemnić i być Ci wdzięcznym, że wyjechałaś i od razu Polska stała się lepsza. :P

Bądź sobie tym otwartym umysłem. Ponoć od nadmiaru nawet głowa nie boli, ale też nie mozna byc zbyt otwartym, żeby nie wywiało... ;)

owszem zdarzylo mi sie kilkukrotnie, ze mnie poprowadzilo w pokrzywy, ale ten pan nie zrobil nic, zeby to zle wrazenie zatrzec (poki co) ;)

Nic nie będę zacierał, bo wtedy jeszcze np.pomyslisz, że Ci wchodze w cztery litery. Domyslam sie ze tego pewnie tez sobie nie zyczysz? ;)

Poza tym (i tu będą typowo polskie, stereotypowe hasła/przysłowia:

"Nie ocenia się książki po okładce"

"Nie taki diabeł straszny jak go malują"

itd

ps

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że pewnie z 90% nie ogarnia zdania napisanego już w innym akapicie, ale chociaż ci którzy mają się z yntelygentnych niech poświęcą wypowiedziom uwagę i skupienie należne innemu piszącemu zanim zaczną oceniać. Ale.. co ja piszę?! Oni to wiedzą beze mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...