Skocz do zawartości

Chęć Wyjazdu Do Usa:)


Adrik66

Rekomendowane odpowiedzi

^^ Typowo cynicznie polskie podejscie. I typowo totally wrong. Znam wielu ludzi ktorzy wymieniaja materialne plusy na jakosc zycia - jakosc zwiazana wlasnie z widokami, wolniejszym tempem, wiecej czasu z rodzina, itp. I sorki, ale jest wiele wiele ludzi na swiecie ktorzy by sie nie zgodzili zyc na Kamczatce nawet za garnek zlota pod pacha. Naprzyklad, jest malo ludzi w North Dakota lub na Alasce, chociaz prace i zarobki (niezle) tam sa.

Tez tak to sobie fajnie tlumacze...,ale niestety to kupa... "mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusie oszukasz, ale zycia nie oszukasz" :P

Inna sprawa, ze ten kraj staje sie z kazdym dniem coraz lepszy chocby dlatego ze dwie "typowo polskie narzekajace i cyniczne" opuscily ta ziemie. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Emigum: nie, nie przyleciałam tu dla widoków, a dla mężczyzny, który obecnie jest moim mężem :) Z mojego posta "zalatuje tradycyjnym polskim materializmem"? Rozwiń proszę tę myśl, bo przeczytałam swojego posta ponownie i nie odnalazłam tego, co sugerujesz. Paradoksalnie mój standard życia - mówię o finansach, nie widokach - po przylocie do Ameryki znacznie się pogorszył. Nie sądzę w związku z tym, żebyś miał podstawy oskarżać mnie o materializm. Jeśli to klasyczna forumowa prowokacja, to mimo wszystko kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigum: nie, nie przyleciałam tu dla widoków, a dla mężczyzny, który obecnie jest moim mężem :) Z mojego posta "zalatuje tradycyjnym polskim materializmem"? Rozwiń proszę tę myśl, bo przeczytałam swojego posta ponownie i nie odnalazłam tego, co sugerujesz. Paradoksalnie mój standard życia - mówię o finansach, nie widokach - po przylocie do Ameryki znacznie się pogorszył. Nie sądzę w związku z tym, żebyś miał podstawy oskarżać mnie o materializm. Jeśli to klasyczna forumowa prowokacja, to mimo wszystko kiepska.

szkoda czasu, bo co bys nie odpowiedziala i tak ten sposob myslenia bedzie blokowac tzw. open-mindedness :)

jestem wdzieczna enigmum za to, ze przypomina mi dlaczego opuscilam ojczyzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...