Skocz do zawartości

Chęć Wyjazdu Do Usa:)


Adrik66

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Świra jest grubo przesadzony (specjalnie), bo nie jest filmem o polakach, tylko o sfrustrowanym polskim inteligencie. Dużo lepiej polaków jako naród pokazuje 'Wesele' Smarzowskiego.

Aha, woda na pustyni (a może powinienem powiedzieć makdonald), w Lakewood to głownie ortodoksyjni żydzi, nie polacy.

Czy ja gdziekolwiek pisalem o jakims "Lakewood" ? Musiales mnie kolego pomylic z kims innym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie wychodz nam tu z syfami typu filadelfii, nyc, chicago.

bo ci sypne camden,nj ( ostatnio czarna mama obciela glowke swojemy dwulatkowi i wlozyla ja do zamrazarki

chyba po to zeby ukryc dowod rzeczowy)

mama ma 33 lata a drugi synalek ma juz 18....hehehe

jest jeszcze lakewood ( tez w new jersey) - tam przynajmniej co drugie slyszane slowo to ###### albo pierdolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z frustracji.

Takie jest moje wytłumaczenie.

A, no i z zazdrości.

Ciezko sie rozmawia ze sfrustrowanymi, wiec na koncu juz w ogole sie nie odzywalam w dyskusji i po prostu czekalam az skoncza sie wyladowywac.

To ciekawe co tam przeczytalam, bo wychodzi, ze maja zupelnie inny obraz USA. Wyidealizowany. Choc wciaz mysla, ze w Polsce wszystko jest ultra-tanie dla takiego, ktory sie "dorobil" gdziekolwiek na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyska jak mozna komus dac mandat ze dobrze jedzie?tam jest wyrazny znak zakaz wjazdu i oznaczenia itd

Paulina pytasz sie za co sie nie nawidzi Polonusow a za co sie nie nawidzi Polakow ktorzy przyjezdzaja z Polski i szukaja pomocy,szukaja informacji o zyciu,prawie itd

Dlaczego takie osoby sie olewa,oklamuje z latwoscia i prostota jakby to byly osoby nic nie warte ..tak moze same sie podkladaja ze wierza ze Im Polonusi pomoga a tutaj zonk ,,tak do konca nie bylo i nie ma,trafisz dobrze to masz jak w raju,trafisz zle to masz tzw pieklo-chociaz w piekle podbno za co sie jest a tutaj za dobre serce mozesz dostac kopa w du,,,

co do filmow to zawsze pokazuje sie wiecej,wyostrza cos ,aby film sprzedac,bo nie ma nic lepszego niz pokazanie tzw wad osob,wyostrzenie ich ..

Tak Polacy w Polsce sie nie nawidza ,tak samo jak zagranica,tutaj jest racja ale moge komus pokazac inne osoby ktore takie nie sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw. jesli juz mowimy o polskiej mentalnosci.. wiecie moze co jest glownym powodem tego, ze Polacy (oczywiście niektórzy) mieszkajacy w Polsce tak strasznie nienawidza "Polonusów" (czyli Polaków mieszkających poza Polską)? Pytam, bo sie spotkalam z taka sytuacja i troche nieprzyjemnie sie to skonczylo.

Z zazdrosci i jeszcze dodam z glupoty ludzkiej,a glupota ludzka nie zna granic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zazdrosci i jeszcze dodam z glupoty ludzkiej,a glupota ludzka nie zna granic

a to jest stare jak swiat i wszedzie mozna to spotkac.

Bo dlaczego mam zle mowic o kims kto mieszka zagranica ?ze tam zamieszkal,ze nie tutaj gdzie ja,,jego sprawa,wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Violonczela

Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, by odczuć zwiść innych ludzi. Będąc w Kraju, znana jest przecież wszechobecna zazdrość. Nie będę się wymądrzać - nie wiem skąd to się bierze, dlaczego tacy jesteśmy...? Chyba lepiej jest kogoś żałować, aniżeli gratulować - coś w tym jest. Dochodzę do wniosku, iż wokół mnie (być może i innych) mało jest przyjaciół, którym można się czymś fajnym pochwalić.... Fajnie, gdy się czyta posty (tj. Paulina_89, NIgella), które potrafią pozytywnie nastawić i podbudować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...