Skocz do zawartości

Usa - 18 Lat


Diverse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma 18 lat i od tego roku zrezygnowałem z nauczania w polskim technikum ponieważ nie chcę się marnować już dłużej w Polsce tutaj jak widzę jak to wszystko funkcjonuje to słabo mi. Od dawna interesuję się USA i chciałbym tam mieszkać pracować lub chodzić do szkoły. Wszystko mi jedno ponieważ i tak startowy okres to będzie oswojenie się z językiem itp. oczywiście przed wyjazdem przez kilka miesięcy będę chodził na kurs języka oraz pracował na wózkach widłowych. Słyszałem że jest wiele programów w USA takich jak work&travel lub intership lecz z tego co widzę to trzeba uczęszczać na studia a ja jestem po gimnazjum. Zainteresowałem się też programem International Experience Canada. Mogli byście mi coś w tym kierunku doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki kurs na nic sie nie przyda ale warto nauczyc sie jezdzic na takim wozku juz wczesniej

po przylocie majac kase -znajac jezyk mozna isc na kurs na wozki widlowe

IEC-praca wakacyjna -wyjazd na 1 rok nie musisz pracowac,miec zawodu aby sie kwalifikowac na taki wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze muisz duzoo poczytac na forum o tym programie oraz na stronie Ambasady Kanady

to sie tylko tak nazywa ten program-wyjazd-praca wakacyjna,masz max 1 rok aby pracowac lub tez zwiedzac Kanade,mozesz przez 1 rok ciagle pracowac

jak Cie bedzie stac to mozesz nie pracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc sobie przeciez jaja robi... Slabo mu w Polsce a co on chce osiagnac w USA majac skonczone gimnazjum? Na wozkach widlowych pracowac? A niby jak? Bo bez papierow to wystarczajaco jest tu Meksykanow co beda to robic za mniejsze pieniadze niz kolega bedzie potrzebowal do utrzymamia sie na czarno.. Bo zakladam, ze do pracy bedzie codziennie dojezdzal taksowka, bo na prawko nie ma co liczyc...

I do tego "zrezygnowal z NAUCZANIA w technikum.." heh, to jak on w wieku 18 lat juz NAUCZA to niech on lepiej w Polsce zostanie bo tam sie wiecej dorobi niz tutaj na wozkach widlowych! Kubel zimnej wody na leb, ot co mu sie przyda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...