Skocz do zawartości

Pytanie O Wyjazd


piotrek1980

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim uzytkownikom.

znalazlem kilka firm - dokladnie 6 firm ktore zajmuja sie pomoca w przybyciu do Kanady. Firmy zajmuja sie doslownie wszystkim - poczawszy od odebrania z lotniska, zalatwieniem mieszkania, poszukiwaniu pracy itd itd itd

Czy z wyksztalceniem podstawowym jest sens sie wybierac do Kanady? mam 29 lat i od 9 lat caly czas pracuje w jednej firmie ( teraz juz na konkretnym i odpowiedzialnym stanowisku ).

jesli ktos wie cos na ten temat to prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a jak znajomosc jezyka,na jakich zasadach bys jechal,,jaka wiza..

co tak naprawde robisz ,co wiesz o Kanadzie,o danej Prowincji

o tych nawet firmach..

jak nie umiesz jezyka to wtedy taka firma za Ciebie to robi jak mowisz ale wtedy stac Cie na takie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o jezyk angielski - to znam w stopniu dobrym - w miare komunikatywnym. jak chodzi o prace to jestem kierownikiem w sredniej firmie ktora zatrudnia okolo 40 osob. co wiem o firmach - to tylko opinie z internetu. koszt zalatwienia pracy/mieszkania/pracy i dokumentow itp to okolo 1000 $ na to mnie akurat stac. Wyjechac z PL do CAN i wysysiasc na lotnisku z walizka bez mieszkania/pracy itp - nie jest az tak odwazny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od piatku wieczorem do niedzieli - niemcy , slowacja czechy polska ukraina bialorus, a europe prawie cala zjezdzilem autem osobowym. Z tego co wiem to prawko PL lub miedzynarodowe nie jest wazne w CAN - przynajmniej nie na okres 6 miesiecy bo na tyle mialbym wize pracownicza. na PL prawku mozna jezdzic hmmm 2 lub 3 miesiace - rozne informacje czytalem ( tak samo na prawku miedzynarodowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...