Skocz do zawartości

Pytanie O Wyjazd


piotrek1980

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no faktycznie, ze do poduszki - poniewaz niestety "administrator" nie potrafił odpowiedziec na jedno konkretne pytanie , no coz tak bywa. w PL to sie nazywa " czytanie ze zrozumieniem":) ale dziekuje za informacje - mam jeszcze troche czasu wiec doczytam przepisy itp - a na pytanie ktore zadalem na samej gorze poszukam na innych stronach.

jeszcze raz dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze ze musisz troche pobyc na forach

fakt bywa ze ktos pisze ze nie zna odpowiedzi ale czasami takie pytania sie omija i naucz sie tego zawczasu

lub tez napisz ze chce znac na to odpowiedz bo nie padal odpowiedz

Czy z wyksztalceniem podstawowym jest sens sie wybierac do Kanady?

Jest sens i nie ma sensu

czy taka odpowiedz Cie zadawala ,a dlaczego tak napisalem?bo nie wiem co chcesz dalej robic,jakas jestes osoba ,czy bedziesz miec prace w Kanadzie ..To nie sa latwe odpowiedzi a tym bardziej jak masz takie wyksztalcenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w kanadzie obowizuja te same zasady co w usa to zdanie prawa jazdy na tiry to dopiero poczatek problemow. Nikt ciebie nie zatrudni bez ubezpieczenia, a zadna firma ubezpieczajace nie da ci ubezpieczenia bez udokumentowanego doswiadczenia w kanadzie.

Moj kumpel jezdzi na tirach (heavy duty trucks) w usa, no i aby zdobyc doswadcznie potrzebne do ubezpieczniea, jezdzial przez prawie pol roku za prawie darmoche jako drugi kierowca.

Ontario to Quebec czyli francuskojezyczna czesc Kanady i tam zazwyczaj liczy sie jezyk francuski a nie angielski (ogolnie licza sie obydwa, ale francuski jest preferowany). Jak pojedziesz do mniejszczego miasteczka lub wsi to nikt z toba nie gedzie chcial mowic po angielsku. Wiem i pierwszej reki jako ze moja firma ma siedzibe w Waterloo, a sam tez bylem dwa razy w tamtych rejonach.

Czy to jest wiza pracownicza, czy sponsorowanie przez prace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...