Skocz do zawartości

Wiza-Jaka Szansa.


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak jaka jest szansa na dostanie wizy chodzi o dwie sprawy.

- obecnie pracuje ale tylko do końca września bo firma upada czy w konsulacie chcą zaświadczenie z pracy ,czy umowę o prace .

jak to wygląda .

- moja mama wyjechała kiedyś na wizie turystycznej ,obecie posiada GC co na to konsul

- chciałbym odwiedzić rodzine wszyscy posiadają obywatelstwa USA ( oprócz mamy GC )

Posiadam rodzine ,samochód jakieś tam oszczędności ,czy jest szansa do dostanie wizy czy dać sobie spokój.

Zaznaczam że nie zamierzam tam zostać ,po prostu chciałbym zobaczyć NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konsulatu możesz zabrać co tylko chcesz, ale czy konsul będzie chciał to zobaczyć, to nie wiadomo.

Na ile chcesz jechać? Czy chcesz wykazać mamę we wniosku?

Czy jest szansa i jak duża, to przekonasz się, jak postarasz się o wizę.

Nikt nie odpowie Ci jednoznacznie na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wyjdzie takie cos na rozmowie jak zadales pytanie takie np

http://forum.usa.inf...sa/#entry134185

fakt mozesz sie pytac ale pamietaj ze samo powiedzenie ze nie lece tam zostac a Twoje zachowanie to 2 rozne sprawy

Czasami bierze sie takie cos pod uwage ze najblizsza rodzina zostala ,to ze masz rodzine,prace czy tez cos swojego nie oznacza ze nie zostaniesz w USA -legalnie czy tez nielegalnie,wez takie cos pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze zobaczyć na date postu 11 .wrzesień 2011 brałem udział w loterii ,i pod tym kątem było to pytanie .

Nie zostałem wylosowany ,co nie oznacza że nie zostane 1 pazdziernika.

Już kilka razy miałem się starać o wize turystyczną ,jednak ciągle to odkładam bo coś tam,jak tak dalej pójdzie to życia mi zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...