Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Odmowa


Rekomendowane odpowiedzi

No ale skoro mówisz, że leciał do Ciebie (w końcu to twój chłopak, a nie Twojego ojczyma), a nie wspomnieliście o Tobie ani słowem, to to jest jednak kręcenie. A tego czy to by coś dało/zmieniło czy nie, to się już nie dowiemy.

I to byc moze kosul wyczul - klamstwo, po prostu.

ale podobno tych odmów jest coraz mniej i mniej z roku na rok czy mamy jakies odwrocenie trendu?

Mysle, ze nie jest to odwrocenie trendu, jako takiego.

Prawdopodobnie dzisiejsi aplikujacy sami odwracaja ten trend - wystarczy popatrzec ile, i jakich pytan pojawia sie tutaj na forum - jestem tutaj chwile, a juz mam dosyc - "mam 13 lat i chce byc zolnierzem w US" ;) itd.

To co sie dziwic, ze sie trend odwraca, bo musi sie odwrocic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A mnie interesuje, czy Ambasada ma podglad w system DV Lottery? Wiadomo, ze skladanie aplikacji swaidczy o checi stalego pobytu w USA. Jezeli skladam aplikacje i zostaje ona wylosowana lub nie (bez znaczenia) i dodatkowo staram sie o wize turystyczna (w celach rzeczywiscie turystycznych tylko i wylacznie), to czy w Ambasadzie widza, ze zlozylem wniosek DV? To by tez moglo miec wplyw na wydanie negatywnej decyzji.

Chcialbym wyjechac do USA, ale legalnie. Jezeli nie na stale to chociaz na urlop co jakis czas. W polsce calkiem niezle - mieszkanie, praca itp itd...

W USA bylem wiele razy ale tylko jako czlonek zalogi statkow i mam wize tranzytowa tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...