Skocz do zawartości

I - 134 I Przelozenie Daty Rozmowy


duberman1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

JKB miał rozmowę później więc ma świeższe informacje, ale jeśli chodzi o i-134 to ja w ogóle nie miałem tam co-sponsora, tylko późniejszego co-sponsora użyłem jako głównego. Dopiero przy i-864 małżonek musi być głównym i potem trzeba sobie dobierać ewentualnie co-sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na co oni zwracaja uwage najbardziej, u mnie mija juz 5 miesiac i nic.sprawa jest VSC i sie zaczynam stresowac.... czy wiesz na co uscis zwraca najwieksza uwage w zatwierdzaniu wizy? tylko na to czy sie poznalismy czy to jest prawdziwe? czy cos jeszcze?>

chodzi o to czy oni bardziej klada nacisk na " alien fiance/e" czy Amerykanow?

ile Ty czekales na NOA2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, prostujac Twojego posta i odpowiadajac na Twoje pytania:

1. VSC nie zatwierdza wizy, a jedynie petycje, ktora potem jest przekazywana do NVC a potem ambasady

2. 5 miesiecy czekania na zatwierdzenie petycji to norma, obecnie czas oczekiwania w VSC to nawet ponad 6 miesiecy

3. Na etapie petycji - USCIS, liczy sie tylko dowod spotkania w ciagu ostatnich dwoch lat, nie jest potrzebny zaden dowod na prawdziwosc zwiazku ani nic takiego; to jest rozpatrywane na poziomie ambasady / wniosku wizowego. My wyslalismy kilka dokumentow i pare zdjec razem z petycja, ambasada to dostala, wzialem narzeczona ze soba na rozmowe i nie bylo problemow zadnych z wiza

4. rozmowa o K-1 jest absolutnie bezstresowa i zasadniczo jest tylko formalnoscia

5. ja do formularzy I-134 podszedlem tak, zeby pokazac, ze przy aos bedzie mial mnie kto sponsorowac, tj. te same osoby wypelnialy I-134 co I-864, dalismy dokladnie ta sama dokumentacje dowodowa; w ambasadzie Pani konsul chyba tylko zerknela na to i tyle

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...