Jump to content

I - 134 I Przelozenie Daty Rozmowy


duberman1985

Recommended Posts

Mam maly problem, poniewaz moja narzeczona nie wypelnila jeszcze I - 134 a wizyte w ambasadzie mam umowiona juz za tydzien.

Oboje myslelismy ze to takie proste wypelnic i wyslac w kopercie, a okazuje sie ze potrzebne jest zaswiadczenie od pracodawcy ktore dostanie w czasie 3 dni oraz potwierdzenie z banku (7 dni) prawda?

Najlatwiej bylo by przelozyc termin rozmowy, ale nie wiem czy to jest mozliwe. Chcialbym tez wiedziec czy na pewno te potwierdzenia od pracodawcy i z banku sa potrzebne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Rozmowę można przełożyć - co do I-134, to ja bym próbował - miałem na rozmowie wszystkie te dokumenty, ale w konsulacie nikt ich ode mnie w sumie nie chciał i Pani zabrała tylko I-134. Idź na rozmowę, w najgorszym wypadku ci powiedzą, że brakuje dokumentów i umówią cię na za dwa tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmowę można przełożyć nawet chyba dwa razy, można to zrobić samemu online. Odnośnie I-134, tak jak Lochraven pisał, oni w konsulacie podchodzą do ego dokumentu dość łagodnie, bo nie jest wiążący prawnie. Dopiero przy AoS wypełniasz I-864, który zobowiązuje prawnie Twoją przyszłą żonę do bycia odpowiedzialnym finansowo za Ciebie.

Ja na rozmowie miałam tylko ostatni wyciąg z banku za ostatni miesiąc, który mój narzeczony sam wydrukował sobie i podpisał. Przesyłki kurierskie ze Stanów idą dość szybko (Fedex 4 dni), więc możesz próbować czekać na list od pracodawcy, bo o to akurat mnie konsul pytał dość dokładnie (jaka firma, jakie stanowisko itp), i powinno dojść na czas. Jeśli jest możliwość przesunięcia terminu tylko o kilka dni, to dla uniknięcia niepotrzebnego stresu możesz spróbować!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...