Skocz do zawartości

Losowanie 2014


Duska12345

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry, mam pytanko bowiem moj tato wypelnił dzis formularz na loterie wizową 2014 dodajac zone i dwoje dzieci (ja i moja siostra (oby dwie mamy 18+ ale mniej niz 21)).

Czy teraz moja mama moze wypełnic jeszcze jeden formularz dodajac meza i dzieci ? - czy to ze jej imie widnieje na formularzu meza odrazu spowoduje 'dyskwalifikacje'?

Oraz ja i moja siostra oby dwie mamy wykształcenie srednie a wiec czy mozemy skladac jeszcze raz same?

Mam nadzieje ze zabardzo nie namieszałam :) Dziekuje bardzo za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namieszlas bo dla kogos kto czytal regulamin loterii to sa latwe odpowiedzi,proste i poczytal troche forum

Tak Twoja mama moze wyslac zgloszenie i wlaczajac meza,i Was

Ale wiesz o tym ze glowny aplikant musi sie kwalifikowac na wize na pobyt staly,jesli nie bedzie sie kwalifikowac to zadna osoba nie dostanie wizy na pobyt staly.

To samo jest z wjazdem takiej osoby na teren USA,musi wjechac jako 1 ..mozecie tez razem leciec,.

A i Twoja siostra jak i TY mozesz wyslac zgloszenie ale jak ktoras Was wylosuje to rodzice nie leca z Wami.

a wysylacie zgloszenie przez rzadowa strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ;) doszlam do wniosku ze mam jeszcze jedno pytanko :)

ja wykształcenie srednie skoncze w maju 2013 ( technikum turystyczne i zaocznie zawodowke 'fryjzerska') i w maju 2013 tez mi minie 2lata odkad pracuje w salonie fryzjerskim.

czyli wsumie jeszcze nie mam papierku ze mam wykształcenie srednie ale na 100% bede miala do maja czy to przejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam pytanie mam skończoną szkołę średnią razem ze zdaną maturą, policealne studium turystyczne- mam dyplom ukończenia lecz nie mam zdanych egzaminów zawodowych z tego studium czy to studium bo mam dyplom się liczy? jak będzie to po angielsku we wniosku dv-2014 gdzie się wybiera ukończone szkoły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam pytanie mam skończoną szkołę średnią razem ze zdaną maturą, policealne studium turystyczne- mam dyplom ukończenia lecz nie mam zdanych egzaminów zawodowych z tego studium czy to studium bo mam dyplom się liczy? jak będzie to po angielsku we wniosku dv-2014 gdzie się wybiera ukończone szkoły ?

masz srednie z dyplomem.

i w maju 2013 tez mi minie 2lata odkad pracuje w salonie fryzjerskim.

Bez znaczenia.

Sorki, ale fryzjer to nie jest zawod z "Job Zone 4 or 5, classified in a Specific Vocational Preparation (SVP) range of 7.0 or higher." :(

http://www.onetonlin...mary/39-5012.00

Chyba ze jestes ksiegowa w zakladzie fryzjerskim wtedy... :D

http://www.onetonlin...mary/13-2011.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...