Skocz do zawartości

Interview W Sprawie Cr1


gonia38

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a wiecie jak jest z kosztami ? pokrywamy koszty wysylki paszportu do punktu odbioru? i jaka to kwota?

juz wiem :

Informacje ogólne
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku wizowego paszport będzie dostępny do odbioru w punkcie odbioru dokumentów TNT. Usługa ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami – koszt dostarczenia lub przechowania paszportu przez TNT jest uwzględniony w opłacie za rozpatrzenie wniosku o wizę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej "sly6" ... Co do mojego problemu z e-mailem syna to.... napisałam do Ambasady e-maila, bo dodzwonić się nie dało. Dziś dostałam odpowiedź. Przysłali mi nowe "zaproszenie" dla syna i potwierdzili wizytę na 23 października. Badania mamy już zrobione i jeszcze tylko ta wizyta....... mam nadzieje że będzie wszystko ok i w końcu "Nasza rodzinka będzie razem"....

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Był tu wspomniany nowy kurier... Czy ktoś może mi odpowiedzieć ile czeka się na przesyłkę? Dziś idę kupić bilet na 7 dni roboczych po interview (łącznie 1,5 tygodnia po) i nie wiem czy jest to realne, że dokumenty dotrą? Święta będą bardzo blisko, a ja muszę to zrobić teraz - lecę z psem i w locie powiedziano mi, że może być tylko jeden pies na pokładzie i trzeba rezerwować miejsce szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tu wspomniany nowy kurier... Czy ktoś może mi odpowiedzieć ile czeka się na przesyłkę? Dziś idę kupić bilet na 7 dni roboczych po interview (łącznie 1,5 tygodnia po) i nie wiem czy jest to realne, że dokumenty dotrą? Święta będą bardzo blisko, a ja muszę to zrobić teraz - lecę z psem i w locie powiedziano mi, że może być tylko jeden pies na pokładzie i trzeba rezerwować miejsce szybciej.

Też byłam ciekawa, ile czeka się na paszport z wizą. W moim poście ktoś napisał, że oczekiwanie na wizę w Krakowie to 4 dni. Dziewczyna, która miała rozmowę 3 tygodnie temu powiedziała mi, że jej paszport do Katowic doszedł w dwa dni po rozmowie. Mówiła mi też, że paszport można odebrać na drugi dzień w Warszawie.

A tu ktoś podał mi link: http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-loc-passportcollection.asp#samedaypickup

W "Odbiorze dokumentów w trybie przyspieszonym" napisane jest, że paszport można odebrać w ten sam dzień między 13:30 a 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Warszawa by mi najbardziej pasowała - pojechałabym na noc do rodziny do Krakowa. Tyle, że nie ma chyba pewności, ze ambasada odda dokumenty do tnt tego samego dnia?

Bilet już kupiony na 22 grudnia. Na paszporcie zależy mi najbardziej jak najszybciej bo potrzebuję go dla firmy wysyłającej moje mienie przesiedleńcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Warszawa by mi najbardziej pasowała - pojechałabym na noc do rodziny do Krakowa. Tyle, że nie ma chyba pewności, ze ambasada odda dokumenty do tnt tego samego dnia?

Bilet już kupiony na 22 grudnia. Na paszporcie zależy mi najbardziej jak najszybciej bo potrzebuję go dla firmy wysyłającej moje mienie przesiedleńcze.

Biorąc pod uwage fakt, że tylko kilka dni zajmuje wyrobienie wizy w paszporcie WRAZ z czasem przesyłki myślę, że ten sam dzień (co dzień rozmowy) do oddania dokumentów do TNT jest możliwy pod koniec dnia, ale lepiej jest się nastawić na odbiór dopiero na drugi dzień. Ale ja sobie mogę myśleć, jak to jest :)

To oczywiście odnosi się do przypadków, gdy wszystkie informacje są poprawne i nic nie ginie.

W linku, który podałam jest napisane: "Firma kurierska TNT wyznaczyła dwa punkty odbioru dokumentów (odpowiednio w Warszawie i Krakowie), do których paszport będzie dostarczany tego samego dnia po otrzymaniu go z Ambasady bądź Konsulatu." Wygląda więc na to, że na drugi dzień paszport z wizą powinien być gotowy do odbioru w jednym z punktów w Warszaiwe, który zaznaczysz przy rejestracji na ustraveldocs.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...