Skocz do zawartości

Wniosek O Wize Turystyczna Jako Test Na Imigranta?


emigum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

w loterii jest tak ze jak glowny aplikant nie dostaje wizy to reszta tez odchodzi od okienka

tak bylo w latach 90-tych i tak jest teraz ,nic nowego tutaj nie ma

nie ma takiego czegos jak wymazanie wyroku dla urzedu imigracyjnego,,klamiesz we wniosku to spodziewaj sie ze Ci zabiora wize,GC czy tez pozniej obywatelstwo USA..

A jak ktos sie chce w takie cos bawic to juz jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w loterii jest tak ze jak glowny aplikant nie dostaje wizy to reszta tez odchodzi od okienka

tak bylo w latach 90-tych i tak jest teraz ,nic nowego tutaj nie ma

nie ma takiego czegos jak wymazanie wyroku dla urzedu imigracyjnego,,klamiesz we wniosku to spodziewaj sie ze Ci zabiora wize,GC czy tez pozniej obywatelstwo USA..

A jak ktos sie chce w takie cos bawic to juz jego sprawa.

Tak jak Ci pisalem. Wiedzialem ze ta pyskowka przysloni sedno tematu... I Tobie tez przyslonila.

W pytaniu dodatkowym chodzilo o wlasnie nie o glownego tylko o malzonka.

I nie chodzilo o zadne klamstwo, tylko wrecz przeciwnie!

W tym przykladzie chodzilo o to, zeby byc w pewnym sensie nadgorliwym i okazac sie problematycznymi dokumentami przez co tanszy sposob sprawdzic, czy jest problem, czy go nie ma. :)

Odpowiedz Jackie byla wyczerpujaca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jestes na tyle juz na forum ze znasz na to chyba odpowiedz

Domyslalem sie, ale potrzebowalem potwierdzenia.

zadna pyskowka mi nic nie przyslonila..np glowny aplikant wize otrzyma a juz jego zona-maz juz nie za ...to juz masz to wyjasnione dokladnie

Jak nic nie przyslonila, to po co pisales o jakims klamstwie, o ktorym wczesniej nie bylo mowy? Tak prewencyjnie dla czytajacych ten watek w przyszlosci? :)

jak po bedziesz na forum tym lub tez innym to zobaczysz inne ciekawe sprawy ..

Nie musze czekac. Jestem kreatywny i potrafie wymyslec wam cuda na kiju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mowie ze masz cos wymyslac ,jakies cuda ale zobaczysz moze za jakis czas ciekawa sprawe i wtedy zadasz sobie pytanie co jest grane

bo ja slyszalem o ciekawym przypadku ale nie bede pisac jak znow cos sie podobnego nie pojawi...

nie napisales nic o klamstwie

tak prewencja czasami jest lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyslilem, ze wniosek o turystyczna moglby byc testem przed "wlasciwa rozmowa". Dajesz im dobrowolnie i bez pytania wszystkie papiery tak jak bys dawal na "wlasciwej rozmowie".

To nie ma nic wspolnego. Ktos kto nie kwalifikuje sie na wize turystyczna moze kwalifikowac sie na GC.

Duzo wiecej rzeczy jest sprawdzane przy ubieganiu sie o GC i nie ma czegos takiego jak "widzi mi sie" konsula.

Spelniasz warunki, nie zlamales prawa to dostajesz - kropka.

Straszna sie opera mydlana robi z tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.. tam z wami. Piszecie byle cos napisac, a nawet nie przeczytaliscie tematu z nalezyta uwaga. Co ktos nowy wchodzi w ten temat to trzebaby mu tlumaczyc wszystko od poczatku...

Faktycznie robicie z tego operę mydlaną, ale z uporem maniaka postaram się wprowadzić Was w temat jeszcze raz:

Rademedes: racja - przecież nie musisz wykazywać, że coś cię w Polsce trzyma i nie zostaniesz w USA - wręcz przeciwnie. Poza tym wątpię by ktoś chciał bulić $160 na rozmowę o wizę turystyczną, by się przekonać czy płacić $330 za interview ws GC.

Nie znajdziemy chyba na tym forum osoby dla której nie będzie różnicy wydać $160, czy wydać odpowiednio: przykład1 - $1650 (5x$330) i przykład2 - $990 (3x$330). A właśnie o tego rzędu oszczędnościach pisałem. Jak widać różnicę, to po co przepłacać? (parafraza z Hajzera) ;)

To nie ma nic wspolnego. Ktos kto nie kwalifikuje sie na wize turystyczna moze kwalifikowac sie na GC.

Duzo wiecej rzeczy jest sprawdzane przy ubieganiu sie o GC i nie ma czegos takiego jak "widzi mi sie" konsula.

Spelniasz warunki, nie zlamales prawa to dostajesz - kropka.

Dla laika faktycznie obie sprawy (wiza turystyczna i emigracyjna) i tylko na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą nic wspólnego, ale..

Ale Jackie pokazała dokument regulujący te sprawy i że nie ma żadnego jak sam napisałeś "widzi mi sie" konsula.

Nic nie mają do rzeczy też inne rzeczy, ponieważ w tym temacie rozpatrywaliśmy tylko ewentualny wpływ przeszłości kryminalnej (i to tylko w 1szym przypadku) na otrzymanie GC oraz możliwości jego sprawdzenia innym (tańszym) sposobem niż bardzo kosztowna rozmowa całej rodziny z konsulem.

Jak pisałem wcześniej Jackie wyczerpała temat, bo dostęp do dokumentu źródłowego jest najtańszą opcją :)

ps.

Na jakiej podstawie napisałeś: "Ktos kto nie kwalifikuje sie na wize turystyczna moze kwalifikowac sie na GC." ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...