Skocz do zawartości

Theraflu W Bagażu


avanti23

Rekomendowane odpowiedzi

czyli uważacie że jeden 2 mogę wrzucić do bagażu, ale lepiej podręcznego? aaa i muszę to gdzies zgłaszać a jakimś druku?

Daj spokoj, ja bralam tabletki nasenne (bo mam problem ze spaniem w samolocie, ze wzgledu na moj strach przed lataniem ;)) , przeciwbolowe i multiwitaminowe na wlasny uzytek wszystko i nigdy nikt mnie nie zatrzymal i nie pytal co to jest. Tabletki mialam w bagazu podrecznym, zeby w razie czego, gdyby mieli z nimi jakis problem, po prostu przed wejsciem do samolotu je wyrzucic do kosza. Nic takiego nie kazali mi robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam ze sobą roczny zapas soczewek kontaktowych (w głównym) i dwa opakowania ibupromu i Cholisept (w podręcznym) jak teraz leciałam i nawet mi do głowy nie przyszło, żeby mieć przez to jakieś problemy... Jakbyś chciała pasztet czy jabłko przywieźć to bylby problem :P Naprawdę nie ma powodu do paniki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja muszę zabrać 3 opakowania leku + 3 opakowania żelaza na receptę. Czy muszę mieć na to jakieś papiery od lekarza?

Bez strachu. Tylko Polish Saussage jest na cenzurowanym. dwa tygodnie temu jak celnik zobaczyl na deklaracji ze z Polski przyleciałem to prosto na "myjke" mnie skierowal. Tam jego kumpe przepuścili moje walizki rzez rentgena i wsio. Nic ich nie zaciekawilo.... Posmialismy się trochę bo jeden z nich wiedział gdzie w Portland polska kielbase się kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, żadna przyjemność się faszerować, ale mus to mus. Wyobraziłam sobie zapach w samolocie po wyjęciu kiełbaski wiejskiej, takiej palcówki ;) I uciekać nie ma dokąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...