Skocz do zawartości

Rower


morten

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne - ja zabralem jako sztuke bagazu (Spec FSR XC Pro w rozmiarze L wiec troche wiekszy niz BMX) - wzialem z rowerowego karton po rowerze, zdjalem kola, odkrecilem mostek na rurze sterowej i kierownica wisiala luzem na przewodach hamulcowych - dolecial spoko, bez uszkodzen...

Lecialem jak zwykle KLM/Delta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem rower z USA do PL Lufthansą. Spakowałem go w pudła o wielkości i masie nie przekraczającej limitu, razem z pozostałymi moimi rzeczami, więc to szło jako zwykły bagaż, a nie "rower". Jak na infolinii spytałem o przewiezienie roweru tak po prostu (przychodzisz z rowerem na lotnisko) to można tak zrobić ale w Lufthansie podali mi koszt $400 plus do tego każdy lot po drodze musi akceptować taki bagaż. W moim przypadku lot po przesiadce (z FRA do Polski) był za małym samolotem i powiedzieli że nic z tego nie będzie (ale i tak nie zapłaciłbym $400...).

BMX powinien dać się zapakować nawet do zwykłej dużej walizki, więc nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...