Skocz do zawartości

Wysyłanie Wniosków Do Listopada 2012, A Losowanie


donmichallo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

widze ze tu nadal masa osob martwi sie juz na zapas...jeden juz nostryfikuje dyplom drugi martwi sie jak on te badania zrobi jak w maju wyjezdza na kilka miesiecy trzeci juz pyta o szczególy rozmowy z konsulem po dv2014 i wszystkie te zmartwienia pod to wylosowane GC w maju....swoje majątki tez juz sprzedajecie na allegro i bilety lotniecze juz kupiliscie? moze warto juz tez to zrobić...pod tą wylosowaną GC w maju 2013

oj bedzie bolało w maju będzie bolało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tu nadal masa osob martwi sie juz na zapas...jeden juz nostryfikuje dyplom drugi martwi sie jak on te badania zrobi jak w maju wyjezdza na kilka miesiecy trzeci juz pyta o szczególy rozmowy z konsulem po dv2014 i wszystkie te zmartwienia pod to wylosowane GC w maju....swoje majątki tez juz sprzedajecie na allegro i bilety lotniecze juz kupiliscie? moze warto juz tez to zrobić...pod tą wylosowaną GC w maju 2013 oj bedzie bolało w maju będzie bolało

Ja już mam nawet amerykańskie konto w Bank of America, kartę z flagą i nagraną pracę od czerwca 2014. Mam też mieszkanie na pierwszych kilka tygodni. Istnieje kilka, może nie do końca logicznych powodów, dla których TRZEBA się tak "martwić na zapas" w takich sytuacjach. Możesz mi wierzyć lub nie, ale z dokładnie tych samych powodów w lwiej części ludzie, którzy to robią zupełnie przypadkiem zostaną wylosowani. A tych, którzy na każdym kroku podkreślają, że "na 98% nie zostaną" i wszędzie piszą o "wielkim rozczarowaniu", niestety "w maju będzie bolało". Ale co ja Ci będę tłumaczył... ;)

Co do zdjęcia- na logikę. Za każdym razem, wszędzie gdzie będzie użyte zdjęcie, nie może być ono starsze niż 6 miesięcy. Więc jeśli rozmowa jest co najmniej za rok. Badania robimy co najmniej za rok. To wtedy będą musiały być użyte zdjęcia nowsze niż 6 miesięcy, czyli nie te, które własnie wysłaliśmy, bo będą one miały więcej niż 6 miesięcy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj bedzie bolało w maju będzie bolało

Też tak coś czuję... Zamiast depresji po powrocie, będą depresje przed wylotem hehe.

Ja już mam nawet amerykańskie konto w Bank of America, kartę z flagą i nagraną pracę od czerwca 2014. Mam też mieszkanie na pierwszych kilka tygodni. Istnieje kilka, może nie do końca logicznych powodów, dla których TRZEBA się tak "martwić na zapas" w takich sytuacjach. Możesz mi wierzyć lub nie, ale z dokładnie tych samych powodów w lwiej części ludzie, którzy to robią zupełnie przypadkiem zostaną wylosowani. A tych, którzy na każdym kroku podkreślają, że "na 98% nie zostaną" i wszędzie piszą o "wielkim rozczarowaniu", niestety "w maju będzie bolało". Ale co ja Ci będę tłumaczył... ;)

Ja bym proponowała kupić nowe walizki (bo przecież trzeba się jakoś na taśmie bagażowej prezentować) i dać do pralni garnitur, którym będzie się ochoczo klaskało przy lądowaniu, wszak trzeba jakoś wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam nawet amerykańskie konto w Bank of America, kartę z flagą i nagraną pracę od czerwca 2014.

To uważaj, bo może Ci przepaść... No, chyba że będą ją trzymać do października, bo wtedy najwcześniej będziesz mógł wyjechać (zakładając, że będziesz miał niski case number).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wierzyć lub nie, ale z dokładnie tych samych powodów w lwiej części ludzie, którzy to robią zupełnie przypadkiem zostaną wylosowani. A tych, którzy na każdym kroku podkreślają, że "na 98% nie zostaną" i wszędzie piszą o "wielkim rozczarowaniu", niestety "w maju będzie bolało". Ale co ja Ci będę tłumaczył... ;)

Oj młody jeszcze jestes i nie wiele znasz życia, dostaniesz troche w kośc to zmienisz podejscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu takich kwietnioców było pełno na forum i caly kwiecien sie dopytywali co teraz bo oni juz sa pewni ze wygrali...a pozniej przykra niespodzianka....

wierzyć trzeba ale robienie konkretnych dziłań pod loterie to głupota nie majaca nic wspolnego z wiarą

puszczajac lotka co sobote tez umawiasz sie juz z posrednikiem nieruchomosci na ogladanie luksusowych domów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna30, dzieki za radę, wszystko wiem! Kartę mam do sierpnia 2014. Na koncie muszę mieć więcej niż 10$, żeby mi nie zamknęli :) Konto jest za darmo i jeszcze będę je używał do wypłaty latem :)

mikun, młody, nie młody- to nie ma większego znaczenia. W kość już kiedyś dostałem. Teraz wiem jak tego uniknąć. Od ok. 3 lat wszystko co zaplanuję, dziwnym przypadkiem udaje mi się realizować. I wierz mi, teoretycznie jest w tym spora dawka losowości. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale nawet w to nie wnikam. Wiem co mam robić i to właśnie robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...