Skocz do zawartości

Wysyłanie Wniosków Do Listopada 2012, A Losowanie


donmichallo

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, przekręciłem. Na ok. 6 tyg. przed rozmową zostanę o niej powiadomiony. Tak napisał kolega Dejmos.

Czyli rozmowy zaczynają się w październiku 2013 i można jeszcze sprecyzować do kiedy trwają? Będzie około 3500 osób do przepytania przez konsuli (i chyba nie w liczbie dwóch).

A może ktoś z przeglądających ten wątek miał rozmowę w późniejszym terminie? Od czego to zależało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Faktycznie, przekręciłem. Na ok. 6 tyg. przed rozmową zostanę o niej powiadomiony. Tak napisał kolega Dejmos.

Czyli rozmowy zaczynają się w październiku 2013 i można jeszcze sprecyzować do kiedy trwają? Będzie około 3500 osób do przepytania przez konsuli (i chyba nie w liczbie dwóch).

A może ktoś z przeglądających ten wątek miał rozmowę w późniejszym terminie? Od czego to zależało?

rozmowy będą trwały od 1 października 2013 do 30 września 2014. chyba, że limit 50000 wiz zostanie wcześniej wyczerpany. tak było na przykład w tym roku - limit zostal wyczerpany już w maju.

data romowy zależy od tzw. "case number". im wyższy numer tym później odbędzie się interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np ludzie z forum ktorzy mieli rozmowe na poczatku pazdziernika zaproszenia na rozmowe dostawali juz po 15 sierpnia wiec te 4-6 tyg jest ale nigdy ze zaraz po 1 maja

I tak jak pisze Justi,wizy sie koncza i koniec loterii :) a max data to 30 wrzesnia ale nie pamietam aby kiedys ktos mial rozmowe we wrzesniu z loterii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak również zapytać - jeśli przykładowo w tym miesiącu wyślę zgłoszenie na loterię wizową...

i tutaj emignum sie duzoo pomylil

Rozmowa z konsulem i GC - listopad 2013

juz po 30 wrzesnia bedzie mozna zapomniec o wezwaniu o rozmowie,,nie da sie nic zrobic na listopad do 30 wrzesnia lub tez krocej nalezy zakonczyc proces z wizami z loterii,tak mowia przepisy

a jak zaczniesz przesuwac termin rozmowy to moze sie okazac ze nikt Cie na rozmowe nie wezwie i tyle bo sie skoncza wizy,te wizy na nikogo nie czekaja.

Grr.. zero szacunku... ;) Jak piszę pierdoły w odpowiedzi na pierdoły, to widać od razu. Ale jak na poważnie to..

Nic nie pomyliłem :PAutor pisał o wysłaniu zgłoszenia w tym miesiącu, czyli terminy będą wyglądały mniej wiecej tak:

Zgłoszenie - pazdziernik 2012

Losowanie - maj 2013

Rozmowa z konsulem i GC - październik/listopad 2013

Wyjazd w ciągu 1/2 roku od uzyskania GC - kwiecień/maj 2014

I tak jak napisałem, można wyjechać nawet ponad rok po wylosowaniu i to bez żadnych kombinacji z przesuwaniem terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z konsulem i GC - październik/listopad 2013

majac niski numer i jak sie wysle szybko papiery to tak moze byc ;)

i jest po wypowiedziach osob tutaj na forum

Zakładałem, że spotka go właśnie "nieszczęście" w postaci niskiego numeru. Bo jak wyższy numer i rozmowa później, to bez problemu będzie mógł wyjechać nawet po zakończeniu roku szkolnego, albo i po wakacjach, czyli praktycznie...uwaga... 2 lata od złożenia wniosku na loterii...

ps.

Dla niezorientowanych: niski numer w 99,99% przypadków (chyba ten jedyny jest wyjątkiem), to ogromne szczęście. Porównywalne z samą informacją o pomyślnym losowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...