Skocz do zawartości

Karta Kredytowa W Usa


pi3cho82

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele firm które wypożyczają samochody żądają karty kredytowej A jak masz debetowa jak ja miałem to "zamrażali" mi kase ok 600$ i po oddaniu samochodu odzyskiwałem znowu ta kase! Ale tylko niektóre firmy tak chciały robić.

Ogolnie mówiać wyrób sobie karte kredytową!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa badz debetowa - bez roznicy-ktoras bedzie potrzebna.

Aczkolwiek nie zgadzam sie z otwieraniem konta walutowego..po co??????

Przy platnosciach karta polska VISA bank bedzie cie obciazal wg dziennego kursu danej waluty.

Absolutnie konta walutowego nie potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa badz debetowa - bez roznicy-ktoras bedzie potrzebna.

Aczkolwiek nie zgadzam sie z otwieraniem konta walutowego..po co??????

Przy platnosciach karta polska VISA bank bedzie cie obciazal wg dziennego kursu danej waluty.

Absolutnie konta walutowego nie potrzebujesz.

Za operację przewalutowania pobierana jest dodatkowa opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa badz debetowa - bez roznicy-ktoras bedzie potrzebna.

Aczkolwiek nie zgadzam sie z otwieraniem konta walutowego..po co??????

Przy platnosciach karta polska VISA bank bedzie cie obciazal wg dziennego kursu danej waluty.

Absolutnie konta walutowego nie potrzebujesz.

Nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem, że nie ma różnicy czy karta jest debetowa czy kredytowa. W USA ciężko jest cokolwiek załatwić z debetówką, aczkolwiek nie jest to zupełnie niemożliwe. Jak ktoś już wyżej wspomniał hotel wymaga kredytówki, wynajęcie samochodu to również ta sama bajka. Drugą sprawą jest fakt, że nie każdy w Polsce kwalifikuje się do wydania dla niego karty kredytowej, dlatego warto jest założyć konto walutowe. Ja mam w BZ WBK i dostałam do niego kartę niby to debetową, ale wypukłą, która póki co w 100% miejsc działa jako kredytowa. Pierwszy rok korzystania z takiego "cuś" jest darmowy a później zawsze można zlikwidować. Wg mnie konto walutowe jest absolutnie potrzebne jeśli ktoś nie ma karty kredytowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...