Skocz do zawartości

Wiza B2 Z Francji


Karmiii

Rekomendowane odpowiedzi

To tyle z faktów, teraz moje przemyślenia bo obecnie spędzam wakacje w "raju" i zastanawia mnie dlaczego oni chronią tak bardzo swoją ziemię a my Europy wcale, rozumiem że o gustach się nie dyskutuje ale przecież Europa wygrywa pod każdym względem ze stanami: jakością życia, czasem wolnym, ilością pracy, (w zachodniej Europie) zarobkami no i przede wszystkim żywnością, kulturą jedzenia a to już w ogóle inny topik. W każdym bądź razie cieszę się że przyjechałam do NY aby zobaczyć że nie ma piękniejszego miejsca na ziemi niż moja Francja :) Pozdrawiam

Ciesze sie twoim szczesciem.

ps. "twoja" Francja? Ta w ktorej mieszkasz juz 2 lata?

Ta sama, w ktorej muzulmanie pala samochody by uczcic nowy rok i zamykaja ulice stolicy, zeby modlic sie do Allaha?

A moze Francja 25% bezrobocia wsrod mlodych ludzi i 75% podatku dla bogatych?

Racja, nie ma piekniejszego miejsca na ziemi.

milego pobytu w Nowym Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chodzi o Europe a o obywateli np Polskich ..bo zobacz ze taki francuz moze jechac do USA bez wizy a Ty musisz sie starac o wize

fajnie sie pisze jak jestesmy w Unii dlaczego sa wizy,ze ze Francji jest dobrze

ale co bylo przed 1 maja 2004 roku., np wiz nie bylo do Anglii przez jakis czas ale wjechac na teren Anglii bylo trudno a przeciez jestesmy w Europie ;) taka mala lekcja historii ktora warto znac ,poznac

wiec jesli Anglia mogla i robila takie cos to co ma robic USA ;)

a w swoim domu co robisz?przyjmujesz kazdego,jesli tak to jade do Ciebie :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...