Skocz do zawartości

Kurs Angielskiego


zaqwsx1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a jeszcze tak się zapytam; szkołami powiedziała, że jak zarezerwuję kurs prześlą mi jakieś potwierdzenie czy coś tam, które będę mógł zabrać albo żebym zabrał na spotkanie z konsulem, czy myślicie, że tak powinienem zrobić? Bo jeśli nie to od razu mogę starać się o wizę, a jeśli najpierw kurs to muszę jeszcze odłożyć trochę kaski.

Dzięks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisalem ze tylko Krakow ;)

chyba czytales strone i narazie nie ma tam nic ze musi byc Krakow lub tez Warszawa

widac ze zostawili to jak bylo ale na infolinii Ci to potwierdza,mozesz teraz za darmo dzwonic :)

ale jakie potwierdzenie,,aby nie bylo ze dostaniesz cos takiego jak I-20 i z iloscia wieksza godz

trudno cos doradzic bo dla 1 Konsula to bedzie ok a dla innego lepiej abys pokazal takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na waszej stronie pisze, że 4 coś ;)

to napisali ze szkoły:

Yes, studying under our Non I-20 program with a tourist visa is fine!

After enrolling at our school, either with our Non I-20 (15 hour/week part-time program) or I-20 (20 hour/week full-time program), we will issue you an official acceptance letter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest problem i to duzyyy

chyba nie myslisz ze kazdy post,wypowiedz bedzie edytowana na forum lub tez napisana na stronie tytulowej,,ja nie mam nawet takiej mozliwosci a nie wiem czy Admin ma czas

wiele jest stron ktore podaja stare wiadomosci i stare dane i teraz po to sie podaje strony Ambasady abys zobaczyl jak jest

I teraz tego sie trzymasz i nowszych danych :) na forum a nie szukasz czegos w dawnych postach jak kto bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okay, okay ;) mi to osobiście nie przeszkadza, tylko mówię, że tak na tej właśnie stronie jest.

i ta informacja o cenie jest w zakładce 'WIZY' nie w poście kogoś, ale to nie ważne :) :)

Możesz mi powiedzieć czy warto mieć ten acceptance letter idąc do ambasady? I czy np mam sam z siebie mówić, że mam juz bilety i wszystko?

Czy on się sam zapyta? A może podaje się to w tym formularzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...