Skocz do zawartości

Wiza Z Holandii


Rekomendowane odpowiedzi

moja corka chce ze swoim zespolem tanca (hip hop) jechac do Las Vegas ,tak wlasnie Las vegas ,nie wiem czemu to musi byc tam ,no ale ,wygrali jakis tam konkurs ,europejskie eliminacje no i dalszy etap jest wlasnie tam .Ona ma 16 lat .Ale ja nie wiem jak to w ogole zorganizowac ,nie mam pojecia jak sie do tego zabrac.Mieszkamy w Holandii od 8 lat ,mamy tu dom ,hipoteke ,ona sie uczy w szkole sredniej ale nie mamy paszportow holenderskich .Nie bylo mi to potrzebne! az do tej pory,Jej holenderscy koledzy beda mieli latwiej z ta wiza ,a ona? Mamy to zalatwiac przez konsulat tutaj w Holandii?No przeciez nie w Polsce? Bardzo prosze o jakies oswiecenie w tej sprawie ,jak dlugo sie czeka? wyjazd jest zaplanowany na sierpien 2013,bilety chca zarezerwowac juz w styczniu ,jak dla mnie to chyba jest za skomplikowane zeby to sie jej udalo.No ale musze sprobowac jej to zalatwic.Moze tanczyc w Las Vegas ,to chyba sie nie zdarzy za szybko nastepna okazja?:)Dzieki z gory za odpowiedz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...