Skocz do zawartości

Miejsce Pobytu W Usa, Termin Ważności Wizy A Termin Pobytu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie wjazdu do usa, mam wpisane w wizę Annotation, że cel podróży to wujek i gdzie mieszka, ale zamierzam lecieć na lotnisko w innym stanie, a dopiero stamtąd jechać do miejsca docelowego czy to jest problemem, czy może w ogóle nie przejmować się tym?

Druga sprawa, wizę dostałem teraz, natomiast okres ważności upływa w maju przyszłego roku, czy wrócić trzeba zanim wiza wygaśnie, czy tylko wyjechać trzeba przed wygaśnięciem wizy, a nie można przekroczyć terminu pobytu zadeklarowanego na I-94 ?

Pytam, bo mam dwóch braci rodzonych, i nie chciał bym zaprzepaścić im szansy na otrzymanie wizy przez mój wylot.

pozdrawiam

forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. lotnisko przylotu nie ma większego znaczenia (obyś tylko umiał wytłumaczyć, dlaczego akurat tam przyleciałeś, bo urzędnik imigracyjny widzac adnotacje w Twoim paszporcie może Cię o to zapytać)

2. musisz wyjechać przed upływem ważności wizy, a nie możesz przekroczyć terminu, jaki zostanie Ci 'przyznany' na I-94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie planowanej daty wylotu - wize juz mam. Mianowicie, w tym roku staralam się o wizę, wizę otrzymałam, miałam wyleciec pod koniec roku i taka datę planowanego wylotu podalam w DS 160. Okazalo sie ze mogę w mojej pracy wziąc urlop 3 tyg wczesniej niz to co wpisalam we wniosku, czy moge leciec wczesneij skoro mam taka możliwość czy muszę czekac do daty która podałam we wniosku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że plany się zmieniaja, tylko wniosek skladalam w pazdzierniku, a mozeliwosc wczesniejszego urlopu wyskoczyla mi w piatek. Gdyby nie to to bym leciala zgodnie z planem, czyli pod koniec grudnia. Roznica to dokladnie 20 dni. Nie chcialabym by robili mi na lotnisku jazdy bo wylecialam w innym terminie niz ten wpisany we wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...