Jump to content

Lot Dreamlinerem?


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Ja na miejscu ludzi nie kierowałbym się czym lecę, lecz ceną. Fakt, bardziej bałbym się lecieć 20-letnim samolotem niż Dreamlinerem, ale jak mam zapłacić 300 zł czy 400 zł więcej, aby przelecieć się Dreamlinerem PLL LOT zamiast Boeingiem 767 jakiejś innej firmy to ja dziękuję. Poza tym samoloty też muszą przejść przegląd więc tak naprawde nie ma się co bać-większa jest szansa zgonu od spadnięcia z łóżka lub od ukąszenia osy bądź pszczoły.

Link to comment
Share on other sites

300zł przy cenie biletu wynoszącej około 2000zł to naprawdę tak dużo? Lot nie trwa godzinę - dwie, ale osiem-dziewięć i chyba warto zapłacić więcej np za większą wygodę? (Nie twierdzę, że w 787 jest wygodniej bo nie wiem, ale chodzi o przykład)

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że Boeing 767 to też nie jest stary Ikarus co dudni, dymi i ledwo jedzie. Z linku co był wyżej można przeczytać-najwięcej skorzystają użytkownicy buisness class, a więc znikomy procent użytkowników. Ile można patrzeć przez okno lecąc nad oceanem? W końcu się znudzi... A za 300 zł kupisz dobrej klasy przenośny odtwarzacz DVD który będziesz mógł zabrać gdzie chcesz. Jak kto woli-ja osobiście bym poleciał 767.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...