Skocz do zawartości

Lot Dreamlinerem?


holksoft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja na miejscu ludzi nie kierowałbym się czym lecę, lecz ceną. Fakt, bardziej bałbym się lecieć 20-letnim samolotem niż Dreamlinerem, ale jak mam zapłacić 300 zł czy 400 zł więcej, aby przelecieć się Dreamlinerem PLL LOT zamiast Boeingiem 767 jakiejś innej firmy to ja dziękuję. Poza tym samoloty też muszą przejść przegląd więc tak naprawde nie ma się co bać-większa jest szansa zgonu od spadnięcia z łóżka lub od ukąszenia osy bądź pszczoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł przy cenie biletu wynoszącej około 2000zł to naprawdę tak dużo? Lot nie trwa godzinę - dwie, ale osiem-dziewięć i chyba warto zapłacić więcej np za większą wygodę? (Nie twierdzę, że w 787 jest wygodniej bo nie wiem, ale chodzi o przykład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Boeing 767 to też nie jest stary Ikarus co dudni, dymi i ledwo jedzie. Z linku co był wyżej można przeczytać-najwięcej skorzystają użytkownicy buisness class, a więc znikomy procent użytkowników. Ile można patrzeć przez okno lecąc nad oceanem? W końcu się znudzi... A za 300 zł kupisz dobrej klasy przenośny odtwarzacz DVD który będziesz mógł zabrać gdzie chcesz. Jak kto woli-ja osobiście bym poleciał 767.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...