Skocz do zawartości

Lot Dreamlinerem?


holksoft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A tak to kupiłem w cenie lotu z przesiadką lot bezpośrednii i jestem z tego zadowolony

No właśnie-lot bezpośredni. Niestety praktycznie wszyscy oprócz PLL LOT mają loty pośrednie-to jest właśnie główny minus i jak ktoś leci sam i to tym bardziej przez lotnisko, którego nie zna to może się zgubić. Podstawa to dobre przygotowanie planu podróży.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Ja np. wole loty pośrednie. W ogóle mam małego bzika na punkcie lotnictwa i wszystkiego co się z nim wiąże. Byłem na Okęciu jak lądował 787. Bardzo chętnie sprawdziłbym jak bardzo komfort lotu różni się od 767. Wydaje mi sie też, że twierdzenie jakoby najwięcej z nowego 787 korzystali użytkownicy klasy biznes jest trochę przesadzone. 787 oferuje każdemu pasażerowi indywidualny pulpit z całą paletą filmów, gier, muzyki itd. Milowy skok do przodu w przypadku PLL LOT :) Wiadomym jest, że w wyższych klasach znajdziemy kolejne bajery (tylko, że za tym idą kolejne złotówki). Miałem kupić bilet na pierwszy lot do Chicago jak ceny były przystępne (potem nawet szalona środa nie dawała już atrakcyjnych cen). Poczekam aż polatają nad oceanem a potem może skuszę się na Toronto. W końcu to nie jest jeszcze tak do końca sprawdzony samolot (i nie są to moje słowa tylko jednego z mechaników lotu który wypowiadał się w TV)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole lot z przesiadkami. Zawsze mozna nogi rozprostowac, troche sobie po sklepach pochodzic, cos kupic jak ma sie ochote itp. Te dlugie bezposrednie loty mi nie zawsze odpowiadaja. Np z Frankfurtu do Denver 10.5 h. Az nie wiadomo co z dupskiem zrobic po tylu godzinach siedzenia. No chyba, ze sie jest bardzo niskim i ma sie krotkie nogi lub podrozuje sie pierwsza klasa to wtedy problem znika.

a palacze na tych dlugich lotach to juz w ogole maja "swietnie" cala droge musza na gumach lub plastrach nikotynowych siedziec :D oh jak dobrze, ze mnie to nie dotyczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole lot z przesiadkami. Zawsze mozna nogi rozprostowac, troche sobie po sklepach pochodzic, cos kupic jak ma sie ochote itp. Te dlugie bezposrednie loty mi nie zawsze odpowiadaja. Np z Frankfurtu do Denver 10.5 h. Az nie wiadomo co z dupskiem zrobic po tylu godzinach siedzenia.

No jak masz np 1,5h czy 2h na przesiadkę to nie wiem czy byś zdążyła po sklepach pochodzić. a Tak poza tematem to nagrywanie z wnętrza samolotu jest do końca legalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole lot z przesiadkami. Zawsze mozna nogi rozprostowac, troche sobie po sklepach pochodzic, cos kupic jak ma sie ochote itp. Te dlugie bezposrednie loty mi nie zawsze odpowiadaja. Np z Frankfurtu do Denver 10.5 h. Az nie wiadomo co z dupskiem zrobic po tylu godzinach siedzenia. No chyba, ze sie jest bardzo niskim i ma sie krotkie nogi lub podrozuje sie pierwsza klasa to wtedy problem znika.

a palacze na tych dlugich lotach to juz w ogole maja "swietnie" cala droge musza na gumach lub plastrach nikotynowych siedziec :D oh jak dobrze, ze mnie to nie dotyczy :)

a ja wole jak sie samolot raz wzbije w powietrze i raz ląduje, bo inaczej to nerwowo wysiadam, zwlaszcza przy starcie, a ze latac musze to moj strach przed lataniem zamiast malec, rosnie i juz teraz jak wiem, ze za kilka dni lece, to mi sie dlonie poca na sama mysl :P w samym samolocie trzese sie jak osika. Jedyny spokojny lot mialam Lufthansa, kiedy moim wspolpasazerem byl ksiądz z Pennsylvanii, ktory mowil, ze on nie zginie, bo jego aniol stroz pilnuje 24/7 :D

A tak poza tym napalam sie na tego Dreamlinera, bo jak maja byc turbulencje mniej odczuwalne, to ja jak najbardziej jestem za :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...