Skocz do zawartości

Lot Dreamlinerem?


holksoft

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a ja mam wrażenie że jesteście święcie przekonani że inne linie lotnicze nie mają usterek, nie mają opóźnień i tylko ten biedny LOT jest w czarnej d...

Otóż nie do końca - wszystkie linie lotnicze maja samoloty z usterkami mniejszymi lub większymi ale żaden porąbany pismak nie robi z tego sensacji bo i po co. Psują się taksówki, pociągi, autokary i samoloty - psują się bo to są maszyny... Nie raz, pracując w amerykańskich liniach, miałam odwołany czy opóźniony lot z powodu usterki. Podobnie w LOT - to akurat chyba dobrze, że linia nie zamyka oczu na usterki i nie każe latać mimo wszystko (kiedyś, daaawno temu, tak było ;) )

Dreamliner cierpi na "choroby wieku dziecięcego" - jest to nowy samolot w zupełnie nowej technologii - to że LOT wszedł w Dreamlinery zamiast np poczekać tez nie jest dziwne - linia musi rozwijać flotę a w LOT dawno nie było nowych samolotów dalekiego zasięgu. Jak dla mnie wymiana silnika to żaden news - to jakby samochód stał cały rok albo kilka i wszyscy by się dziwili że nie odpalił. Samolot jest na gwarancji więc nie rozumiem całego poruszenia.

A co do tego że wyciek paliwa na 767 został zauważony przez pax - chyba normalne że jeśli coś się dzieje po obchodzie samolotu to piloci, siedząc z przodu, raczej mają małe szanse to zauważyć. Personel pokładowy tez nie ma koło swoich stanowisk pięknych okien z widokiem.

BTW - przypuszczalnie ten "wyciek paliwa" to było po prostu przelanie paliwa - no ale artykuł jest? Ano jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragony oczywiscie ze inne linie lotnicze maja problemy ale sie utarlo ze co po polskie to be ;)

ze nie udalo sie,nie uda..a przeciez moze pomyslec troche po amerykansku,napisac ze cos zle jest ale mam nadzieje i wierze ze bedzie ok

i tak tez bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...