Skocz do zawartości

Lot Dreamlinerem?


holksoft

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Troszkę stary temat, ale pozwalam sobie odświeżyć - w przyszłym tygodniu będę miała (mam nadzieję) przyjemność lecieć Dreamlinerem na trasie Katowice-Warszawa-Chicago. Chciałabym zapytać jakie obecnie opinie krążą o LOTcie i ich samolotach? Jak z punktualnością? No i może troszkę naiwne pytanie, ale naczytałam się o płatnych posiłkach, itp. - czy na tak dalekich trasach to również obowiązuje? o.O Wcześniej jedynie latałam Lufthansą i nigdy sama, więc trochę się obawiam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż ostatnio latał tylko LOTem i posiłki były niepłatne. Ostatnio przylatując na święta w grudniu zdziwił się, bo musiał płacić za drinki czego poprzednio nie było :P

Z punktualnością nie było problemu. Raz zdarzyło się, że był godzinę wcześniej! i spóźniłam się po niego na lotnisko :D.

Innym razem wylatując z Chicago mieli godzinę opóźnienia z "przyczyn technicznych" - wszystkie maski tlenowe wyleciały. Spóźnienie nadrobione i wylądował na czas.

Był jeszcze lot, w którym miał zepsuty "telewizor" i się wynudził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki za opinie :) Zestresowana jestem tym lotem strasznie - A to bo sama, a to przesiadki.. Oczywiście jak to mam w zwyczaju przyjmuję najgorszy scenariusz, że na wszystko się spóźnię i że lot będzie okropny :P Szczególnie po wszystkich negatywnych opiniach na temat LOTu jakie słyszałam. Ale mam szczerą nadzieję, że to były bardziej odosobnione przypadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę stary temat, ale pozwalam sobie odświeżyć - w przyszłym tygodniu będę miała (mam nadzieję) przyjemność lecieć Dreamlinerem na trasie Katowice-Warszawa-Chicago. Chciałabym zapytać jakie obecnie opinie krążą o LOTcie i ich samolotach? Jak z punktualnością? No i może troszkę naiwne pytanie, ale naczytałam się o płatnych posiłkach, itp. - czy na tak dalekich trasach to również obowiązuje? o.O Wcześniej jedynie latałam Lufthansą i nigdy sama, więc trochę się obawiam. :P

No popatrz! Ja tez lece w przyszlym tygodniu, ale niestety w odwrotnym kierunku niz Ty. :D

Ja sie podziele wrazeniami, bo ostatnio w tamtym roku lecialam 767 i Airbusem, ktory LOT wypozyczyl, bo Dreamlinery nie lataly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...