Skocz do zawartości

Waga Bagazu W Samolocie Dla Posiadaczy Zielonej Karty


AniaBania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pytanie czy dla lecacych do USA pierwszy raz z zielona karta istnieje zwiekszony limit bagazowy niz dla zwyklych pasazerow. Wiem ze to dziwne pytanie ale cos takiego sobie przypominam ogladajac dawno temu reportaze o ludziach z zielonymi kartami.

Nie ma czegoś takiego.Możesz zabrać oczywiście więcej bagaży które muszą posiadać wagę do 23 kg i oczywiście za każdy trzeba dodatkowo zapłacić zgodnie z cennikiem linii lotniczych. Tacy lecący pierwszy raz z wizą imigracyjną nie mają natomiast większych problemów podczas odprawy celnej w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w business class masz do 32 kg ale chyba kupno biletu w BC sie nie opłaca...

poszperaj w różnych liniach może jakas ma promocje, np wizz air na te loty tu po europie wage bagażu teraz ma do 32 kg standardowo ale za ocean nie lata

z tego co czytam to chyba ciezko bedzie znalesc

http://wikitravel.org/en/Airline_baggage

Dodam że czasami ważą z dokładnościa czasami nie, ja czesto miałem przekroczony o kg i nic mi nie było, natomiast raz w USA facet przede mną miał przekroczone o 1 kg bo wyszło mu tam chyba 2 pounds wiecej i kazali mu załacić chyba 100usd bo w przeciwnym wypadku by nie poleciał...

Udanego lotu zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...