Skocz do zawartości

Pytanie Dotyczące Opłaty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wypełniłem aplikację DS-160 i teraz na ustraveldocs.com wydrukowałem z .pdf potwierdzenie wpłaty za u.s. visa. Jednak coś mi się tu nie zgadza.

Mam iść z samym tym papierkiem, gdzie nawet numer konta jest zaszyfrowany? I nie ma żadnych danych oprócz nazwy odbiorcy, daty ważności i kwoty?

Reszte dostanę na poczcie, tj. ten numerek, który trzeba podać przy ustalaniu terminu o rozmowę?

I jeszcze jedno. Jeśli ktoś robił formalności na ustraveldocs.com to przy wybieraniu swojej wizy potem jest coś takiego, że zaznaczona jest jedyna opcja ODBIÓR OSOBISTY i potem trzeba wybrać miasto i pocztę i wszystko byłoby ok tylko mojego miasta tam nie ma i nie da się wpisać. Co wy zrobiliście w takiej sytuacji?

Dziękuję z góry za odpowiedź ale nie chce nic zepsuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Witam wszystkich

Ja mam pytanie czy nr konta za każdym razem jest kreowany indywidualnie i powinien być inny? Potrzebuję dwóch potwierdzeń wpłaty i z tego co zroumiałem czytając instrukcję nie mogę po prostu wydrukować dwóch kopii tylko utworzyć nowe potwierdzenie a problem polega na tym ze za kazdym razem nr konta mam ten sam - nic się nie zmienia w części miedzy XXXXXX - czy coś robię źle czy tak ma być?

Opłaty tyczy się wizy B2 dla dwóch osób - klikam na link z tej strony http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp bankowy druk $160 i zapisuję plik na dysk ponieważ w oknie pomimo odblokowania w ustawieniach PDF mam czystą kartkę

Będę wdzięczny za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Nie wiem w takim razie co oznacza treść na stronie w instrukcji o opłatach

PROSIMY NIE DRUKOWAĆ WIELU KOPII DRUKU OPŁATY WIZOWEJ

Należy wydrukować unikatowy bankowy dowód opłaty wizowej oddzielny dla każdej transakcji. Jeśli dokonujcie Państwo płatności dla grupy, TRZEBA pobrać nowy odcinek wpłaty dla każdej osoby ubiegającej się o wizę.

Rozumiem że numery transakcji po wykonaniu przelewu muszą być unikatowe natomiast dlaczego jest zabronione drukowanie kilku kopii druku z którym idę do banku skoro nowo pobrany dokument niczym nie różni się od kopii - chyba że źle rozmumiem tą treść

Dzięki jeszcze raz za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Cześć,

mam pytanie co do opłat,jeśli wydrukuję już te potwierdzenie z wypłaty,czy mam jeszcze wypełnić kwit bankowy z nr konta itp,jak robiło to się dawniej,żeby zanieśc na pocztę?

Czy tylko zanieść potwierdzenie z wypłaty i pani już będzie wiedziała o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...