Skocz do zawartości

Kiedy Bookować Bilet Last Minute Na Święta


c4r0

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś doświadczenie co do tego kiedy w grudniu bookować bilet do Polski na gwiazdkę? Zastanawiam się którego dnia grudnia ceny zaczynają lecieć w górę. Co do lotów domestic znalazłem informację, że w grudniu najtaniej jest kupować w drugim tygodniu a na parę dni przed wigilią ceny dramatycznie rosną. Wie ktoś może jakie są trendy w lotach transatlantyckich, najchętniej Lufthansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

c4r0 ja codziennie sledze ceny biletów więc może bym mógł Ci pomóc tylko napisz gdzie chcesz lecieć? (jakie miasta wchodzą w gre?)

p.s.

W tamtym roku jak leciałem na świeta do SF od 10 grudnia do 3 stycznia zapłaciłem 2400zł Lufą- bilet kupywane pażdziernik/listopad

Oczywiscie w promocji!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAX-GDN departing 12/21, GDN-LAX departing 01/06. Niekoniecznie lufthansa ale mało co lata do Gdańska a i tak na LH przeważnie ceny najkorzystniejsze. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak jak poniżej. Zobaczę czy coś się może poprawi we wtorek po południu.

8287981800_1354314888.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cr40, a na Expedia sprawdzałeś? Ja zawsze kupuje bilety na dalekie trasy na tego typu portalach.

Ma ktoś doświadczenie z biletami w okresie Wielkanocnym? Wybieram się do Polski w okolicach kwietnia. Jakieś sugestie co do terminu, w którym najlepiej bookować lot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty musisz się "twardo" trzymac tych dat? bo jak sam widzisz 12.18 i 1.09 to "tylko" 1360$

Jezeli Tylko te daty cie interesują to będzie ciężko :/

TomaszNL tak jak pisze sly6 teraz to jest dobry okres na kupienie tego biletu.

Jezeli chodziło by o wylot z polski to niedawno była promocja

http://loter.pl/tanie-przeloty-do-san-francisco-1912pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "muszę" się twardo trzymać tych terminów ale mam w pracy projekt więc nie mogę sobie nagle olać dwóch tygodni bo wszystko się zawali. Mam wolne od 12.22 do 01.02 i mogę sobie parę dni dodać. Obecnie patrzę na te zielone obszary ale i tak drogo. Jak by to w rogu zeszło poniżej 1200 to byłbym bardziej przekonany :) Zobaczymy co się stanie, nie planowałem lecieć więc jak ceny tylko wzrosną to najwyżej nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biletami to jak z kursem euro, raz wzrasta, nagle maleje i znowu wzrasta.....

Mi wydaje się że już taniej nie będzie na termin świąteczny niz te 1360$, Nawet jak sa jakies promocje lini lotniczych to zawsze jest napisane "z wyłączeniem okresu świątecznego!" ale to już do Ciebie decyzja nalezy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...