Jump to content

Kiedy Bookować Bilet Last Minute Na Święta


c4r0

Recommended Posts

Macie jakieś doświadczenie co do tego kiedy w grudniu bookować bilet do Polski na gwiazdkę? Zastanawiam się którego dnia grudnia ceny zaczynają lecieć w górę. Co do lotów domestic znalazłem informację, że w grudniu najtaniej jest kupować w drugim tygodniu a na parę dni przed wigilią ceny dramatycznie rosną. Wie ktoś może jakie są trendy w lotach transatlantyckich, najchętniej Lufthansa?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

c4r0 ja codziennie sledze ceny biletów więc może bym mógł Ci pomóc tylko napisz gdzie chcesz lecieć? (jakie miasta wchodzą w gre?)

p.s.

W tamtym roku jak leciałem na świeta do SF od 10 grudnia do 3 stycznia zapłaciłem 2400zł Lufą- bilet kupywane pażdziernik/listopad

Oczywiscie w promocji!!!!

Link to comment
Share on other sites

LAX-GDN departing 12/21, GDN-LAX departing 01/06. Niekoniecznie lufthansa ale mało co lata do Gdańska a i tak na LH przeważnie ceny najkorzystniejsze. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak jak poniżej. Zobaczę czy coś się może poprawi we wtorek po południu.

8287981800_1354314888.png

Link to comment
Share on other sites

Cr40, a na Expedia sprawdzałeś? Ja zawsze kupuje bilety na dalekie trasy na tego typu portalach.

Ma ktoś doświadczenie z biletami w okresie Wielkanocnym? Wybieram się do Polski w okolicach kwietnia. Jakieś sugestie co do terminu, w którym najlepiej bookować lot?

Link to comment
Share on other sites

A Ty musisz się "twardo" trzymac tych dat? bo jak sam widzisz 12.18 i 1.09 to "tylko" 1360$

Jezeli Tylko te daty cie interesują to będzie ciężko :/

TomaszNL tak jak pisze sly6 teraz to jest dobry okres na kupienie tego biletu.

Jezeli chodziło by o wylot z polski to niedawno była promocja

http://loter.pl/tanie-przeloty-do-san-francisco-1912pln

Link to comment
Share on other sites

Nie "muszę" się twardo trzymać tych terminów ale mam w pracy projekt więc nie mogę sobie nagle olać dwóch tygodni bo wszystko się zawali. Mam wolne od 12.22 do 01.02 i mogę sobie parę dni dodać. Obecnie patrzę na te zielone obszary ale i tak drogo. Jak by to w rogu zeszło poniżej 1200 to byłbym bardziej przekonany :) Zobaczymy co się stanie, nie planowałem lecieć więc jak ceny tylko wzrosną to najwyżej nie polecę.

Link to comment
Share on other sites

Z biletami to jak z kursem euro, raz wzrasta, nagle maleje i znowu wzrasta.....

Mi wydaje się że już taniej nie będzie na termin świąteczny niz te 1360$, Nawet jak sa jakies promocje lini lotniczych to zawsze jest napisane "z wyłączeniem okresu świątecznego!" ale to już do Ciebie decyzja nalezy!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...