Skocz do zawartości

Kiedy Bookować Bilet Last Minute Na Święta


c4r0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cr40, a na Expedia sprawdzałeś? Ja zawsze kupuje bilety na dalekie trasy na tego typu portalach.

Ma ktoś doświadczenie z biletami w okresie Wielkanocnym? Wybieram się do Polski w okolicach kwietnia. Jakieś sugestie co do terminu, w którym najlepiej bookować lot?

Od trzech lat latam do Polski w kwietniu, a wracam pod koniec maja. Juz teraz sprawdzam codziennie bilety, ale kupuje w styczniu. Sprawdzam do 15 stycznia, jak nic sie nie zmienia, to kupuje, bo zauwazylam, ze po 15 stycznia zaczynaja ceny rosnac.

W tym roku w styczniu mialam taka historie: tydzien po Nowym Roku, pamietam byla niedziela i sprawdzalam ceny biletow w LOT i ceny oscylowaly ok $890. I nagle patrze a tu jest bilet za $640. Wolam meza i mu pokazuje, a on: kupuj.

No a ja naiwna, mowie, ze jutro zapytam sie w pracy czy w tym terminie dostane wolne (6 tyg) i jak dostane to od razu kupuje.

Cala w skowronkach rano pytam szefowej, czy dostane wolne, ona mowi, ze tak, wiec wracam do domu po pracy i co widze :o:( : tej ceny juz nie ma.

poczekalam jeszcze tydzien i kupilam za $890.

Do dzisiaj nie moge sobie tego wybaczyc!!!!

Na dzien dzisiejszy najtanszy bilet na przelot z Chicago do Katowic w kwietniu to $993.09. Niemiecka Lufthansa ma drozej. Ale UWAGA!!!! Cena w przeciagu kilku dni spadla o 16 centow. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Pomyślałem, że może warto napisać: loty przebiegły bez problemu :) Do tego nawet wzięli mi do Polski drugą walizkę i zapomnieli policzyć $100 :P (Pierwszy lot był z United.) Swoją drogą zastanawiam się o co chodzi z tym niespodziewanym niepłaceniem za dodatkowy bagaż bo to już drugi raz tak się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...